Ahmet Altan cezaevinden çıktı

Yargıtay 16. Ceza Dairesi'nin hakkında tahliye kararı verdiği Ahmet Altan cezaevindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından salıverildi.

Ahmet Altan cezaevinden çıktı
Ahmet Altan cezaevinden çıktı
GİRİŞ 14.04.2021 22:54 GÜNCELLEME 14.04.2021 22:54
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ahmet Altan'ın cezaevinden çıkış haberini alan yakınları, dakikalar öncesinden evinin önünde beklemeye başladı. Ahmet Altan'ı bekleyenler arasında bulunan kardeşi Zeynep Altan, “Duyduğumuza göre şuanda yolda. Heyecanlıyım televizyonda duydum tahliye olduğunu. Bekliyordum ama bugün için olur mu, olmaz mı bilemediğimden evin önünde gelmesini dört gözle bekliyorum. Daha evvel çıktığında karşılayamamıştım kendisini, rahatsızdım. Şimdi ona sarılmak için aslan yürekli abimi dört gözle bekliyorum burada" dedi. 

Taksi ile evine gelen Ahmet Altan'ı, kardeşi, çocukları ve bazı arkadaşları karşıladı. Taksiden indikten sonra "Sarılamıyoruz birbirimize değil mi" diyen Altan'a, kardeşi Zeynep Altan sarıldı. Ahmet Altan daha sonra bagajdaki eşyalarını alarak taksi ücretini ödedi.

DHA muhabirinin sorularını yanıtlayan Ahmet Altan, "Ben duygularımın ne olduğunu bilmiyorum doğrusunu istersen. Çünkü çıktım ama çok acele çıktık. Tam niye çıktığımı bilmiyorum. Yani hangi karardan çıktım, nasıl oldu. Bana sormadan beni içeri aldılar, bana sormadan beni dışarı bıraktılar, onun için tam bilmiyorum" şeklinde konuştu. Ahmet Altan daha sonra kardeşi ve çocukları ile yaşadığı apartmana giriş yaptı.

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • ÇAVUŞLU.... 7 ay önce Şikayet Et
    kaldığın yerden devam edersin sıkıntı yok.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türk mühendisler SİHA'lar için geliştirdi! Ambargoları bertaraf edecek
Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması