İşaret fişeğini Emre Uslu 6 ay önce yakmış! Zaman ayarlı operasyon

FETÖ firarisi Emre Uslu'nun 6 ay önce Türkiye'ye yönelik kumpası ağzından kaçırdığı ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu'nun erken seçim talebi ve adaylık mesajları ile son günlerde yaşanan olaylarla ilgili çarpıcı gelişme...

GİRİŞ 30.05.2021 01:51 GÜNCELLEME 30.05.2021 11:28
Bu Habere 80 Yorum Yapılmış

Türkiye’ye karşı Dubai merkezli operasyon başlatıldı. CHP lideri Kılıçdaroğlu, erken seçim talebi ve adaylık mesajlarıyla sahneye çıktı. Aynı Kılıçdaroğlu, "İlişkileri düzelteceğiz" mesajıyla ABD'ye selam çaktı. Türkiye’yi hedef alan iftiralarla altyapısı hazırlanan bu kirli planı, FETÖ firarisi Emre Uslu'nun 6 ay önce ağzından kaçırdığı ortaya çıktı.

BIDEN SİNYALİ VERDİ

ABD Başkanı Joe Biden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı muhalefeti destekleyeceğini açıkladı. CHP lider Kılıçdaroğlu, Biden’a İngilizce tebriğiyle, Ekrem İmamoğlu ise tartışmaya sebep olan İngilizce video ile mesajı aldıklarını deklare etti.

WASHINGTON ADAYI BELLİ OLDU

2 Mayıs’ta Erdoğan'ı yıpratmak, muhalefete alan açmak için suç örgütü liderinin reklam yüzü olduğu Dubai merkezli operasyon için düğmeye basıldı. Suç örgütü liderinin yayınladığı videoların ardından Kılıçdaroğlu, önce cumhurbaşkanı adayı olabileceğinin sinyalini verdi, sonra da erken seçim istedi.

ABD’YE SELAM ÇAKTI

Joe Biden’ı ‘İngilizce’ tebrik eden dünyadaki ilk muhalefet partisi lideri olan Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün yaptığı açıklamada, “ABD ile ilişkileri düzelteceğiz” diyerek Washington’a ‘hazırız’ mesajı verdi. CHP’li Ünal Çeviköz, “Biden’dan beklentimiz demokrasi vurgusu” açıklamasıyla kumpasa yeşil ışık yakmıştı.

FETÖ İŞİN İÇİNDE

FETÖ firarisi Emre Uslu, bu kumpası 8 Aralık’ta bir videoda ağzından kaçırdı. ABD’nin bir Körfez ülkesinin desteğiyle Kılıçdaroğlu'nu iktidar yapmak istediğini söyleyen Uslu, “6 ay içerisinde Kılıçdaroğlu'nu iktidara getirmek için deneme olabilir” dedi. 2 Mayıs’ta Peker Dubai’den sahne aldı.

KAYNAK: SABRİ İŞBİLEN-DİRİLİŞ POSTASI
ETİKETLER
sedat peker
YAZDIR
YORUMLAR 80
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  İpin diğer ucunda, meral olduğuna inanıyorum. İddia değildir. Çünkü eş zamanlı bir algı yapıldığına inanıyorum. Bir tarafta sedatın akpye çamuru, diğer tarafta meralin reklamları merale övgü olduğunu görüyorum. İddia değildir. Algılarım bu yönde
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  Allah topunu kahretsin. Bu güzelim dinime ve memleketime hizmet eden bu yönetimden de Allah razı olsun.
  Cevapla
 • 568.yıl kutlu olsun 3 ay önce Şikayet Et
  halen ABD tasmasından doymadınızmı??
  Cevapla
 • Osmanlı Torunu 3 ay önce Şikayet Et
  Midem bulandı bu vatan için, elinden gelen her türlü pisliği yapan hainler den.
  Cevapla
 • bayram 3 ay önce Şikayet Et
  bunlar Türkiye düşmanlarıyla bir olup devletin kuyusunu kazıyorlar yoksa kendi başlarına olaylar çıkartmak için hesap yapacak kabiliyette değiller
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika yüz yüze eğitim açıklaması
CHP'li Engin Altay rezaleti savundu üstüne devlete hakaret etti