Meral Akşener'in Hatay ziyaretinde ajans kurgulu 'Esnaf' tiyatrosu!

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Hatay ziyareti sırasında bir kuyumcu dükkanında esnafın söylemlerinden olumsuz bir durum çıkmayınca CHP'liler devreye girdi.

GİRİŞ 31.05.2021 23:31 GÜNCELLEME 01.06.2021 00:39
Bu Habere 80 Yorum Yapılmış

Meral Akşener'in Hatay ziyareti büyük bir tiyatroya sahne oldu. Esnaflarla sohbet eden Akşener olumsuz bir şey çıkmayınca tezgahın arkasına geçerek kendisini esnaf olarak tanıtan CHP'li, Türkiye'yi kötülemeye başladı. Kendisini tezgahtar olarak tanıtan kişi, "Bu ülkede konuşmak istiyorum. Derdimi anlatmak istiyorum. CHP Gençlik Kolları'nda bulunuyorum" şeklinde konuştu. Hatay'da kuyumcu sahibi ise Akşener'e, "Biz iki kişi çalışıyoruz bu arkadaşlar bizimle değil" deyince gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki esnaf ziyareti 'tiyatro'ya sahne oldu.

"TÜRKİYE'Yİ KÖTÜLEMEYE BAŞLADI"

Tezgahın arkasına geçerek kendisini esnaf olarak tanıtan CHP'li, Türkiye'yi kötülemeye başladı. Kendisini tezgahtar olarak tanıtan kişi, "Bu ülkede konuşmak istiyorum. Derdimi anlatmak istiyorum. CHP Gençlik Kolları'nda bulunuyorum" diye konuştu.

"BU ARKADAŞLAR BİZİMLE DEĞİL"

Hatay'da kuyumcu sahibi ise Akşener'e, "Biz iki kişi çalışıyoruz bu arkadaşlar bizimle değil" deyince gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

"SANKİ BİZİM YANIMIZDA HAREKET ETMESİ AĞRIMIZA GİTTİ"

A Haber ise Hatay'da kuyumculuk yapan kişi ile olay sonrası bir röportaj gerçekleştirdi. Kuyumcu, gerçekleri samimiyetle muhabirlere anlatarak, "İş yeri sahibinden önce izin alması lazımdı. Sanki bizim yanımızda bizimleymiş gibi hareket etmesi bizim ağrımıza gitti işin doğrusu. Tasrif etmediğimiz bir konuşma oldu orada. Ortamda biz de sıkıntıya girdik. Biz de rahatsız olduk" ifadelerini kullandı.

Reşat KaymanCHP GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Meral Akşener'in Hatay ziyaretinde ESNAF tezgahının arkasına geçip açıklamalar yapan Reşat Kayman'ın Hatay Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler Sorumlu Müdürü olduğu, daha önce CHP gençlik kollarında görev yaptığı ortaya çıktı.

AK PARTİ'Lİ HAMZA DAĞ: GÜZEL TİYATRO

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ söz konusu videoyu sosyal medyadan paylaşarak izledikleri karşısındaki hayretini "Güzel tiyatro" sözleriyle ifade etti.

AK PARTİ'Lİ ÖZALAN: KENDİLERİ KURGULUYOR, KENDİLERİ OYNUYOR

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan yaşanan olaya tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

Kendileri kurguluyor, kendileri oynuyor, medyaları da algı yapıyor. Esnaf, "O genç, Meral Akşener'le birlikte geldi. Kaşla göz arasında tezgahın arkasına geçti. Biz de rahatsız olduk." diyor.  Meral Akşener ve partisinde tezgah bitmez!

YORUMLAR 80
 • Tbev 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar, Allah korusun, başa gelirse vatana millete nasıl bir tiyatro çekeceklerinin ön tiyatrosudur.
  Cevapla
 • usta 2 yıl önce Şikayet Et
  İYİ partinin içinde liderliğin ne olduğunu iyi bilen eski MHP liler var. Şimdi sayın Meral Akşener den lider olurmu. Yoksa piyonmu?
  Cevapla
 • alper 2 yıl önce Şikayet Et
  yahu ayıptir ayip bu senaryo lardan sana ekmek çıkmaz aksener hnm
  Cevapla
 • Bela61 2 yıl önce Şikayet Et
  Yuh artık bunudami yaptınız la hayatınız folifot
  Cevapla
 • Ayhan 2 yıl önce Şikayet Et
  Çok merak ediyorum bidahaki seherde nasıl bir tezgah yapacaklar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ferhat Murat yazdı: Operasyon 'İyi' çalışıyor
BBC, manipülasyonlarına ve yalanlarına devam ediyor!