Köfteci Yusuf davasında flaş gelişme!

Afyonkarahisar'da, bir et entegre tesisini tehditle, Bursa'da restoran zinciri sahibi Yusuf Akkaş'a satmaya çalışan 19 sanıklı davaya ek iddianame ile sanık olarak eklenen Sedat Peker'in yargılanmasına başlandı.

Köfteci Yusuf davasında flaş gelişme!
Köfteci Yusuf davasında flaş gelişme!
GİRİŞ 02.06.2021 22:12 GÜNCELLEME 02.06.2021 22:13
Bu Habere 61 Yorum Yapılmış

Duruşma, Peker hakkında çıkarılan kırmızı bültenle arama kararının akıbetinin sorulmasına karar verilerek ertelendi.

SEDAT PEKER'İN SANIK OLARAK YARGILANMASINA BAŞLANDI

Bursa'da, restoran zinciri sahibi olan Yusuf Akkaş'a, tehdit yoluyla Afyonkarahisar'daki bir et entegre tesisini satmaya çalıştığı öne sürülen 19 sanık hakkında, Bursa 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın üçüncü duruşması görüldü.

Duruşmada, hakkında ek iddianame hazırlanarak, dosyası mevcut dava ile birleştirilen Sedat Peker'in de sanık olarak yargılanmasına başladı. Duruşmaya tutuksuz sanık Erhan K. ile tarafların avukatları katıldı.

İddia makamı, Sedat Peker hakkında düzenlenen ve mevcut dosyayla birleştirilen iddianameye ilişkin, Peker'le bağlantısı olduğu öne sürülen bazı sanıkların savunmalarının alınmasını istedi. Duruşmada söz alan müşteki Yusuf Akkaş'ın avukatı, birleşen iddianamedeki iddiaların genel olarak kendilerini doğruladığını söyledi. Sanık Erhan K. ise yöneltilen suçlamayı kabul etmedi.

Mahkeme heyeti, sanık avukatlarının taleplerinin ardından Peker hakkındaki kırmızı bültenle arama talebinin akıbetinin sorulmasına, yakalama kararının infazının ve entegre tesiste yapılan keşif incelemesinin raporunun beklenmesine karar verirken, duruşmayı erteledi.

YORUMLAR 61
 • osman 1 yıl önce Şikayet Et
  ŞEDOŞ arabın kucağında
  Cevapla
 • Sade vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bazi aklievveller dün muteberdi ,iyiydi diye aklınca eleştiriyorlar..Dun uysal karıncaezmez biri bugun vahsi biri olabilir.Dun vahşi olan bugun örnek biri olabilir.Dun akparti saflarinda olan gül ,babacan,davutoglu bugün nerde..Akparti anlayışına nefretle bakanlarla beraber..Yani biraz muhakeme lütfen.Dün tertemiz olan bugün birsüru suç isleyen biri olabilir..Bu peker denen zat bugün kaçak ,suçlu ve ülkeye hainlik yapanlarin emrine girmis bir suçlu.Kiralandi ve kendini satti.Simdi bu hainligin pesine duşüldü.Gereken yapilir.Bugun veya yarin.Bu müptezelin peşine takılan,ondan oy çikarmaya çalisanlarda hüsrana ugrayacak zavalli basitlerdir..
  Cevapla
 • HACI 1 yıl önce Şikayet Et
  Yaz gurbanım yaz. Yarın birgün yakalanmaya başlayınca hepsi kıvırmaya başlar
  Cevapla
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Botoxlu mafya dantelli kefenini giydin mi ?
  Cevapla
 • HACI 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu cümlede entelli dantelli olmuş.
  Cevapla
 • Bayram 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne biliyorsun botoxu olduğunu
  Cevapla
 • Erol 1 yıl önce Şikayet Et
  Böyle insanlardan sarsılır mı bir Türkiye? Nasıl kulak asarsınız bu değersiz insanlara. Devletinizi koruyun, bu Amerikaya değil,Size bağlıdır. Amerika Sizin Büyük olmanızı istemez!
  Cevapla
 • düzce cumayeri 1 yıl önce Şikayet Et
  akrep gibi kendi kendini sokarsin sen ,senin sonun hic guzel olamaz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Adaylık krizi sonrası Kılıçdaroğlu ve Akşener ilk kez bir araya geldi!
BMW MX tanıtıldı! İşte özellikleri