Karısını öldürüp cesedini 5 yıl sakladı!

Iğdır'da kaybolduktan 5 yıl sonra, boşandığı Eyüp Yıldızhan tarafından öldürülüp oturdukları apartmanın bodrum katına gömülen Nesrişah Yorgun cinayetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Karısını öldürüp cesedini 5 yıl sakladı!
Karısını öldürüp cesedini 5 yıl sakladı!
GİRİŞ 04.06.2021 11:00 GÜNCELLEME 04.06.2021 11:00

Yıldızhan'ın eski eşini öldürüp cesedini içine koyarak bodruma gömdüğü çelik sandığın görüntüleri ortaya çıktı.

Iğdır Emniyet Müdürlüğü, 5 yıl önce kayıp dosyası açılan Nesrişah Yorgun'un dosyasını 4 ay önce yeniden açtı. Kayıp ilanı verildiği güne dair tüm kamera görüntüleri incelendi. 5 yıldır kayıp olan Nesrişah Yorgun'un, boşandığı eşi Eyüp Yıldızhan tarafından öldürüp, sandık içinde apartmanın bodrum katına gömdüğü ve üzerinin fayansla kapladığı ortaya çıktı. Eve giren sandığın evden çıkmadığını anlayan özel ekip, sandığı aramaya başladı.

ÇELİK SANDIK İÇİNDE GÖMDÜ

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; kayıp kadının oturduğu evin bodrum katındaki fayanslarla çevrili sandık, köpekler tarafından incelendi. Sonrasında sandık açıldığında içinden Nesrişah Yorgun'un cesedi çıktı. 

Boşandığı kocası tarafından öldürüldüğü tespit edilen kadın, otopsi için morga kaldırıldı. Cezaevinde bulunan koca ise yeniden yargılanmaya başlandı. Olayda yardım eden bir kişi ise cinayeti itiraf etti. Öte yandan Nesrişah Yorgun'un cesedinin 5 yıl boyunca saklanan sandığın görüntüleri ortaya çıktı.

KIZ DEHŞET GECESİNİ ANLATTI

Olay gecesi evde bulunan çiftin 8 kızından 22 yaşındaki N. N. Y. ise ifadesinde babasının annesinin içeceğine ve kendisinin meyve suyuna uyku hapı attığını, uyandığında ise her yerde kan izleri olduğunu söyledi. Annesini sorduğunda babasının, "Burnuna yumruk vurdum kanadı, o da evi terk etti" cevabını verdiğini anlatan genç kız ayrıca, olay sabahı babasının tecavüzüne uğradığını iddia etti.

Çocuklarının özgürlüğünü kısıtlama suçundan tutuklu olan Yıldızhan'a yardım ettiği belirlenen arkadaşı İhsan Alver de tutuklandı.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Koca'dan son dakika açıklaması! İyi haberi duyurdu
Necmettin Erbakan'ın Gümüş Motor'u ürettiği araziye anlamlı eser