Bakan Kurum, minik çevre müfettişinin ayakkabısındaki çamurları temizledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Pendik Millet Bahçesi açılışında ayağı çamur olan küçük çevre müfettişinin yardımına yetişti. Bakan Kurum’un su ile minik müfettişin ayağındaki çamurları temizlemediği anlar görenlerin içini ısıttı.

Bakan Kurum, minik çevre müfettişinin ayakkabısındaki çamurları temizledi
Bakan Kurum, minik çevre müfettişinin ayakkabısındaki çamurları temizledi
GİRİŞ 06.06.2021 00:04 GÜNCELLEME 06.06.2021 00:04

5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla İstanbul Pendik Millet Bahçesi'nde gerçekleşen toplu açılış törenine minik çevre müfettişleri damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pendik Millet Bahçesinde gerçekleşen toplu açılış törenindeki ağaç dikimi esnasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a, ayağı çamur olan minik çevre müfettişini göstererek, 'Çocuğun ayağı çamur oldu Murat. Çevre bakanı olmak kolay değil' diyerek takıldı.

Gülümseten sohbetin ardından ayakkabıları çamur olan çevre müfettişine bizzat yardım etmek için kolları sıvayan Bakan Kurum, çocuğun ayakkabılarını su dökerek temizledi. Bakan Kurum'un minik müfettişle sohbet edip ayakkabısındaki çamuru temizlediği o anlar görenlerin içini ısıttı.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
millet bahçesi
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kia Ceed Türkiye'ye giriş yaptı! İşte fiyatı ve dikkat çeken özellikleri
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum