Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni rekoru duyurdu

Son Dakika haberi; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, saat 23.59 itibarıyla son 24 saat içinde toplam 597 bin 647 doz Kovid-19 aşısı yapıldığını bildirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni rekoru duyurdu
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni rekoru duyurdu
GİRİŞ 12.06.2021 00:15 GÜNCELLEME 12.06.2021 00:54
Bu Habere 65 Yorum Yapılmış

Bakan Koca Türkiye'nin aşı rekorunu "Saat 23.59. Son 24 saat içinde toplam 597.647 doz aşı yapıldı. Bu vakte kadar çalışan arkadaşlarımıza, aşı randevusunu aksatmayan vatandaşlarımıza binlerce teşekkür! Aşı, fedakârlık, planlama: Hepsi var, sorun yok!" ifadeleriyle paylaştı.

"500 BİNİNCİ DOZ AŞI AZ ÖNCE YAPILDI!" DEMİŞTİ

Bakan Koca daha önce yaptığı paylaşımda "500 BİNİNCİ DOZ aşı az önce yapıldı! GÜNLÜK doz sayısında ileriki saatlerde yeni bir rekora ulaşacağız. Çalışanlarımız iş başında. Günlük kapasitemiz bu dozun 3 katından fazla. Hadi bakalım: Bugünkü aşı toplam kaç doza ulaşacak? Öte taraftan maçın sonucu ne olacak?" ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye aşı tablosu - 12 Haziran 2021

ETİKETLER
Fahrettin Koca
YAZDIR
YORUMLAR 65
 • Salih 7 ay önce Şikayet Et
  Yan etkide kimi mahkemeye vereceğiz.O tutanağa yazılsın. Madem güvenli...
  Cevapla
 • ali 7 ay önce Şikayet Et
  la sen nasıl bi insansin beni mahkemeye ver. yan etki olursa.
  Cevapla
 • Aşıcı 7 ay önce Şikayet Et
  İçtiğim ilaçlarda neden sormuyorsun bunu. Çocuklarına yaptırdıgın aşılarda. Seni kimse zorla aşı yapmıyor hatta ölürsen sorumlu benim diye imza atıyorsun.
  Cevapla
 • C.Türk 7 ay önce Şikayet Et
  İnsanlar Koronadan Anasını,Babasını,kardeşini,Çoluğunu ,Çocuğunu Kaybediyor! Neredeyse Her 10 Aileden 1 Ailede Koronadan bir Ölüm var ama Aşı ,dan bir tane belgeli Ölüm yok!... bazı zihniyetler Papağan gibi Aşı Zararlı diye Sosyal medyada sürekli Yorumlar atıyorlar!.....Bunlar nasıl bir insan Akıl alacak gibi değil?
  Cevapla
 • C.Türk 7 ay önce Şikayet Et
  Alper? Aşı olanlar Sürekli takipdeler ve Bırakın Ölümü hiç bir Büyük yan etki bildirilmedi bu güne kadar.ki Aşı olanlar içinde Benim Tanıdığım 100 lerce insan var ve Hepsi Sağlıklı Turp gibi çok Şükür.
  Cevapla
 • C.Türk 7 ay önce Şikayet Et
  Adilli? Aynen! Koronadan Bir Akrabam Ölümden döndü 15 Gün Ölümle Pençeleşti...Yaşayan bilir!?.
  Cevapla
 • adili 7 ay önce Şikayet Et
  Başına gelmeden inanmaz bunlar, at gözlüğü takmışlar!
  Cevapla
 • Alper 7 ay önce Şikayet Et
  Aşıdan olan ölümleri covid ölümeri kapsamına alıyor olabilirler mi? Sağlık bakanlığının güdük istatistiklerinden mi çıkardınız bu sonucu?
  Cevapla
 • Doctor who 7 ay önce Şikayet Et
  Bu aşı olayı en hafif tabirle hainlik. Ruhsatsız sıvılari kimse vurulmaya zorlanamaz. Neyse ki hesap günü var. Hepiniz o gün kahrolacaksiniz. Ortada ciddi bir salgın olsa millet çaresi için hücum eder. Zorlamayla ruhsatsız sıvılar yapılmaya çalışılmaz. Küresel şeytanların hizmetine çalışmamak lazım.
  Cevapla
 • Aşıcı 7 ay önce Şikayet Et
  Sana zorla aşı mı yaptılar. Yaptırma
  Cevapla
 • ertan 7 ay önce Şikayet Et
  doctor who 41 yaşındayım covid e yakalandım bu yaşa kadar böyle bir hastalık görmedim ölümden döndüm. tutturmuşsunuz küresel şeytan falan filan sen sen ol milli ol yerli ol doctor who takma adını kullanma
  Cevapla
 • C.Türk 7 ay önce Şikayet Et
  Doctor who? Aşılar Konusunda Tek yetkili Sağlık Bakanlığıdır! Sağlık bakanlığı Aşılar güvenli diyorsa Size hiç bir laf söylemek düşmez! Şayet Bakanlığın Türkiyede uyguladığı Aşıları olmak istemiyorsanız olmayın? sizi zorlayan yok! ama burada kalkıp Aşılar zararlı ,Aşılar Ruhsatsız sıvı gibi laflar yapmanız asıl Suçtur!..Hatırlatırım! ...Çünkü O Aşılar Kaç tane Profesörün ,Doktorun Onayından geçiyor haberin varmı?.
  Cevapla
 • Boş konuşan 7 ay önce Şikayet Et
  Bunlar milli takım değil kirli takım
  Cevapla
 • Fatih 7 ay önce Şikayet Et
  Baştan bu gruplar aşılansaydı veka sayıları hiç 60 binlere çıkmazdı belki de...
  Cevapla
 • sefer 7 ay önce Şikayet Et
  ingiltere ornegine bakarsak farketmezdi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maaşlara yeni zam müjdesi!
Kraldan çok kralcılar: Muhalif medya, İBB'yle birlikte sınıfta kaldı