Kılıçdaroğlu'nun skandal 15 Temmuz açıklamaları FETÖ'cülerin belgeselinde yer aldı

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'da kalkıştığı darbe girişimi için "tiyatro" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, söz konusu örgütün belgeselinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği röportajına yer verildi.

GİRİŞ 15.07.2021 16:22 GÜNCELLEME 15.07.2021 16:22
Bu Habere 90 Yorum Yapılmış

Firari FETÖ'cülerin yer aldığı videoda Kılıçdaroğlu'nun geçmişte verdiği bir röportaja da yer verilirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan için “diktatör” ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu, 20 Temmuz'a ise sivil darbe dedi.

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'da kalkıştığı darbe girişiminde 251 kişi şehit olurken, binlerce kişi ise gazi oldu. Bold MedyaYoutube üzerinden firari FETÖ'cüler üzerine bir 15 Temmuz belgeseli hazırladı. Orkoz adı verilen 15 Temmuz belgeselinde konuşan isimler dikkat çekti.

FİRARİ FETÖ'CÜLERLE AYNI BELGESELDE

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kirli kasetini servis eden firari FETÖ'cü Cevheri Güven ve CHP'nin başına geçen Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına yer veridli. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve firari FETÖ'cü Cevheri Güven söz konusu belgeselde skandal açıklamalarda bulundu..

DARBE GİRİŞİMİ İÇİN "HİKAYE" DEDİ

Firari FETÖ'cü Cevheri Güven, "Mahkemeler medya yargı polis hepsi bu hikayeye sadık kaldılar" dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HAKARETLER

CHP Genel Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2017'deki hakaretleri FETÖ'cülerle birlikte aynı belgeselde yer aldı.

FETÖ'cülerin algı çalışmasında Başkan Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, "Erdoğan'ın bir kariyeri yok. Diktatörlerin, darbecilerin kariyeri mi olur? 20 Temmuz'da darbe yaptılar. Şuan Türkiye bir darbe süreci içinde." ifadelerine yer vermişti

"FETÖ KILIÇDAROĞLU'NA SORMADAN MI YAYINLADI?"

Yazar Nihat Nasır ise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda söz konusu skandal video hakkında şu ayrıntılara dikkat çekti;

Kemal Kılıçdaroğlu’na yakın kaynaklar, Kılıçdaroğlu’nun FETÖ medyasına söyleşi vermediğini iddia ediyor.

1- Görüntüler ortada.
2- Söyleşi youtube kanalında duruyor.
3- FETÖ K.K.’ya sormadan mı yayınladı?
4- K.K. neden söyleşiyi kaldırtmadı?

.

.

YORUMLAR 90
 • belde 1 yıl önce Şikayet Et
  bu tip ileri zekalı satılık ruhlar özel yetiştirilmiş tipler. bunlar AB ve ABD gibi tüm istihbaratların ülke içinde yetişmiş sözde gazeteci, editör diye bu millete yutturulan satılık kafalar. kendileri çok bilirler, çünkü istihbarat verir tüm bu bilgileri. zamanında ne kadar gizli bilgi varsa bu Nokta diye sattıkları dergi sayesinde bu milletin içine ettiler. şimdi dışardan aynı satılık zihniyet bu milllete saldırıyor
  Cevapla
 • belde 1 yıl önce Şikayet Et
  bu kendini çok bilmiş fetöş de aynı kafanın yetiştirdiği keçi sakallı hainler. sizi kimin yetiştirdiğini bu millet biliyor, adınız Türk olsa da ruhunuz satılık sizlerin. boşuna o yurtdışında kendinize taraf bulmaya çalışmayın. hepinizi tıpış tıpış toplayacak devlet.
  Cevapla
 • ALPEREN 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu mahlukattata zaten,namus,ahlak,şeref,utanma,arlanma yokki.....bunlar için her şey mubah...namuslarını bile gözlerini krpmadan satarlar.
  Cevapla
 • Yurtdas 1 yıl önce Şikayet Et
  Belgeseli yayinlasanizda halk karar verse.
  Cevapla
 • Zeki 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlara ülke değil koyun gene teslim edilmez anında vatanı satarlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ege'de ABD yığınağı! Pentagon'dan Türkiye-Yunanistan açıklaması
CHP yine şaşırtmadı! Özgür Özel'den akla ziyan savunma!