Binalı Yıldırım biçerdöverle hasat yaptı

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, memleketi Erzincan'ın Refahiye ilçesinde biçerdöverle hasat yaptı. Yıldırım, hasat ettiği arpaları, eşi Semiha Yıldırım'a verdi.

Binalı Yıldırım biçerdöverle hasat yaptı
Binalı Yıldırım biçerdöverle hasat yaptı
GİRİŞ 29.07.2021 15:35 GÜNCELLEME 29.07.2021 15:35

Kurban Bayramı'nı geçirmek üzere geldiği Refahiye ilçesine bağlı Kayı köyünde tatil yapan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, eşiyle birlikte arazide dolaşmaya çıktı. Tuzlakonak mevkisinde hasat yapan köylüleri izleyen Yıldırım, biçerdöver kullandı. 10 dönümlük arpa tarlasında biçerdöverle hasat yapan Yıldırım, "Otomobil kullanmaktan daha kolay, çok daha rahat" değerlendirmesinde bulundu.
 

Açılışını Binali Yıldırım yaptı: Bu bulvardan Paris'te bile yokAçılışını Binali Yıldırım yaptı: Bu bulvardan Paris'te bile yokBU SENE KURAKLIK VAR

 

Hasat ettiği arpaları kendisini izleyen eşi Semiha Yıldırım'a veren Binali Yıldırım, "Bugün yarım saatte yapılan işler, eskiden büyük gayretler ve çalışmalar ile yapılıyordu. Bunlar teknolojinin nimetleri. Bu nimetleri ülkemiz de Allah'a şükür kullanacak hale geldi. Ama bu sene ciddi anlamda bir kuraklık var. Rekoltede geçen yıla göre ciddi azalma var. Tedbirlerin de bakanlığımızca alınacağı inancındayım" dedi.

KAYNAK: SPUTNİK
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Anne ve babası olmayan gence sevdiği kızı Vali Aydoğdu istedi
Halk TV ekranlarında Milli deniz topu hazımsızlığı! Ayşenur Arslan yine pes dedirtti