Duadan rahatsız olanlara Fahrettin Altun'dan fotoğraflı yanıt

Yargıtay'ın yeni binasının dualarla açılması bazı kesimleri rahatsız etti. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, yapılan eleştirilere ilk Meclis'in açılış töreninde dua okunduğu sırada çekilen bir fotoğrafla yanıt verdi.

Duadan rahatsız olanlara Fahrettin Altun'dan fotoğraflı yanıt
Duadan rahatsız olanlara Fahrettin Altun'dan fotoğraflı yanıt
GİRİŞ 02.09.2021 03:20 GÜNCELLEME 02.09.2021 03:23
Bu Habere 65 Yorum Yapılmış

Yargıtay'ın yeni hizmet binası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle açıldı. Açılış töreninde Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın dua okuması kimi kesimleri rahatsız etti.

Tele 1 kanalının Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, bunun Orta Çağ zihniyeti olduğunu savunurken, Halk TV yazarı İsmail Saymaz da "Laikliğin ruhuna Fatiha okunuyor" diyerek tepkisini dile getirdi.

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN'DAN ANLAMLI YANIT

Bu tepkilere Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan fotoğraflı bir yanıt geldi.

İlk Meclis'in açılış töreninde Mustafa Kemal Atatürk ve Meclis Üyelerinin dua ettiği ana ilişkin fotoğrafı ve bugünkü törende çekilen fotoğrafı Twitter hesabından paylaşan Altun, İngilizce olarak "Nasıl başladı. Nasıl gidiyor…" notunu düştü.

 

YORUMLAR 65
 • lazer 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah duanız olmasaydı değeriniz olmazdı der.duaya değer vermeyene değer vermeyin..Allah'dan daha mı iyi biliyorsunuz..sen duana ve yoluna bakacaksın VESSELAM..
  Cevapla
 • Hazim 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu zihniyet Atatürk e de karşı sözde chp li ler.
  Cevapla
 • kayı boylu 2 yıl önce Şikayet Et
  islam dinine mensup olmayanlar bile islam inancına saygı duyarken...ülkemizdeki sözde adları islam adı taşıyan ateistler malesef ülkemizde pekçok ALLAH kahretsin onları
  Cevapla
 • DüşmanFondaşMedya 2 yıl önce Şikayet Et
  Fondaş medya ve devlet düşmanı paralı troller sosyal medyada çok sinsice devlet ve İslam düşmanlığı içerikli zehir saçıyor. Ele başları büyük ihtimal Sabetayist-Ermeni-Rum kriptoları, Müslüman Türk çocuklarını sosyal medyada avuçlarının içine almışlar sinsi içeriklerle gençlerimizi İslam karşıtı ve Devlet karşıtı yapıyorlar. Youtube ve Twitter gibi siteler sürekli bu fondaş medyanın zehirlerini trendlere ve önerilen videolara koyuyor.. Artık devletimiz bu gazeteci kılığına girmiş ajanları vatandaşlıktan çıkartıp sınır dışı etmeli ki içeride zehir saçamasınlar. Sosyal medyada resmen ülkemiz her koldan işgal altında. Youtube'da Sabır Meşhur'u takip edip destek olalım arkadaşlar
  Cevapla
 • cühela 2 yıl önce Şikayet Et
  saymaz cahili neye fatiha okunduğunu atatürkten öğrenmiş midir şimdi? ama dertleri din bunların, Atatürkte olsa nefretleri değişmez.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Maliye harekete geçti! Cezası 20 milyon TL'ye çıkıyor
Malatya'da kanlı düğün: Baba öldü, oğlu ağır yaralı!