Son dakika: Her geçen gün yeni skandal ortaya çıkıyor! CHP'li Engin Özkoç FETÖ gecesinde..

FETÖ'nün 17-25 Aralık operasyonlarına giden süreçte CHP ile temaslarını sıklaştırdığı biliniyor. FETÖ'cülerle bağlantısı sık sık gündeme gelen CHP’li Engin Özkoç'un FETÖ'cülerle temasa girdiği bir video daha ortaya çıktı.

Son dakika: Her geçen gün yeni skandal ortaya çıkıyor! CHP'li Engin Özkoç FETÖ gecesinde..
Son dakika: Her geçen gün yeni skandal ortaya çıkıyor! CHP'li Engin Özkoç FETÖ gecesinde..
GİRİŞ 26.09.2021 07:30 GÜNCELLEME 26.09.2021 07:37
Bu Habere 64 Yorum Yapılmış

Görüntülerde Özkoç'un, FETÖ'nün ABD imamı ve Türk Amerikan Birliği (TAA) Başkanı Faruk Taban'ın indiği sahneye CHP'li Sedef Küçük çıkıyor Özkoç da cep telefonu kamerası ile çekim yapıyor.

15 Temmuz'da ülkeyi işgale kalkışan Fetullahçı Terör Örgütü'nü aklamak için 'kontrollü darbe' söylentilerini ortaya atan CHP'li isimlerin FETÖ ile olan temaslarını kanıtlayan belge ve görüntülere her gün bir yenisi ekleniyor.

ÖZKOÇ'UN FETÖ GECESİNDEN GÖRÜNTÜSÜ ÇIKTI

"FETÖ'nün siyasi ayağı nerede?" diye ortalarda dolaşan CHP'nin 17-25 Aralık operasyonlarına giden süreçte de FETÖ ile yurt dışında dirsek temasında olduğu biliniyor. FETÖ'cülerle sürekli yanyana görünen CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un yeni bir görüntüsü daha ortaya çıktı.

CHP'Lİ KÜÇÜK SAHNEYE ÇIKTI ÖZKOÇ ÇEKİME BAŞLADI

CHP'li Engin Özkoç ve Sedef Küçük'ün Washington'da FETÖ kuruluşu olan Türk Amerikan Birliği toplantısına katıldığı görüldü.

Görüntülerde FETÖ'nün ABD İmamı Faruk Taban'ın sahneden inerken CHP'li Sedef Küçük sahneye çıkıyor ve Engin Özkoç ile birlikte geldiklerini söylüyor.

Engin Özkoç ise o sıra sahnede telefon kamerası ile çekime başladığı görülüyor.

'FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI ARAŞTIRILSIN' ÖNERGESİ İLE HEDEF ŞAŞIRTMAYA ÇALIŞTI

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için Meclis Araştırma Önergesi vermişti. Ancak ABD'de çekilen görüntüler FETÖ-CHP gerçeğini ortaya çıkarmıştı.

CHP'li Özkoç ve FETÖ imamı Mahmut Yeter yan yana görüntülenmişti. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un "korkma" diye seslenerek yanına çağırdığı kişi firari FETÖ imamı Mahmut Yeter.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ocak 2012 tarihinde FETÖ'nün ABD imamı ve Türk Amerikan Birliği (TAA) Başkanı Faruk Taban ve yöneticilerini genel merkezde kabul etmişti.

Söz konusu ziyaret, aynı gün CHP Genel Merkezi'nin resmi internet sitesinde yer aldı ve "Türk Amerikan Birliği Başkan ve Yöneticileri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti" başlığıyla verildi. Ziyarete ilişkin haber, CHP'nin arşivlerinde yer alıyordu.

FETÖ İMAMLARI İLE YAN YANA

EnginÖzkoç, 17-25 Aralık'tan önce 2013 yılının başında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'yken FETÖ'nün ekonomik ayaklarından biri olan TUSKON ile ABD'ye gitmişti. Özkoç, CHP'li Bülent Tezcan, Gökhan Günaydın, Faik Tunay ve Ali Demirçalı ile Türk Amerikan Konvansiyon'unun enerji, ticaret ve kalkınma konulu toplantısına katılmıştı.

KAYNAK: TAKVİM
YAZDIR
YORUMLAR 64
 • yusuf 4 hafta önce Şikayet Et
  genel başkankarıda barış yürüyüşü yapmadı mı fetöcüleri için
  Cevapla
 • habip 1 ay önce Şikayet Et
  chp zaten foto teror örgutunun ta kendisidir
  Cevapla
 • Kara Memmet 1 ay önce Şikayet Et
  türkçe olimpiyatlarına hatıra parasını chp mi bastırmıştı
  Cevapla
 • Diyarbekri 1 ay önce Şikayet Et
  Her şey ayan beyan ortada, şikayet edilmesin, yetkililer harekete geçsin.
  Cevapla
 • Gurbetçi 1 ay önce Şikayet Et
  Bir tek sözüm var: HAİNLER!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
HDP'nin çağrısı sonrası CHP'den son dakika tezkere kararı
Erdoğan ve Aliyev, Fuzuli Havalimanını açtı