Metin Uca yine İslam'ı hedef aldı! Skandal ifadeler!

Her fırsatta İslam'a karşı kin ve nefretini kusmaya kalkan ve toplumun sinir uçlarına dokunan sözde televizyoncu Metin Uca, bu kez de Taliban'ın Türkiye ziyaretinde giydiği kıyafetler üzerinden saldırıya geçti.

Metin Uca yine İslam'ı hedef aldı! Skandal ifadeler!
Metin Uca yine İslam'ı hedef aldı! Skandal ifadeler!
GİRİŞ 19.10.2021 14:34 GÜNCELLEME 19.10.2021 14:34
Bu Habere 338 Yorum Yapılmış

Daha önce yağmur duasına çıkılmasına tepki gösteren sözde sunucu Metin Uca, Türkiye'ye resmi temaslarda bulunmak üzere gelen Taliban'ın kıyafetleri üzerinden İslam düşmanlığını gözler önüne serdi.

'TERLİKSİ HAYVAN'

Uca, söz konusu fotoğrafı paylaşarak "Ortaokul yıllarımızda biyoloji dersinde “terliksi hayvan” ı neden detaylı anlattıklarını şimdi daha iyi anlıyorum" sözleriyle İslam'ı aşağılamaya kalktı.

Afganistan'da özellikle Taliban'ın bulunduğu birçok bölgede erkeklerin giydikleri dar pantolon ile ibadet edemeyecekleri ve abdest nedeniyle ise terlik giyilmesinin daha makul olacağına yönelik kanaatler yer alır. 

AYASOFYA'NIN CAMİ OLARAK AÇILMASINI HAZMEDEMEDİ!

Metin Uca'dan tarihi günde Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın kılıçlı hutbesiyle ilgili skandal bir yorum geldi.

Haddini aşan Uca, ''Emevi halifelerini bile anıp Lozanı unutan, kendi tarihini uydurmada Yıldız Savaşları filmini aratmayan, karanlık tarafın unutulmaz prensi Zart-Veder'' yorumunu yaparak büyük bir skandala imza attı.

'CADILAR BAYRAMI' HADSİZLİĞİ

Sosyal medya hesabından “Mübarek Cadılar gününüzü tebrik eder, hayırlara vesile olmasını niyaz ederim” mesajları paylaşan Uca, bu mesajlarından ilkine çarşaflı bir kadının fotoğrafını, ardından elinde Erdoğan kınası olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli fotoğrafını ve son olarak da ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu’nun fotoğrafını ekledi.

Söz konusu mesajın özellikle örtülü bayanın fotoğrafına iliştirilmesi, büyük tepki topladı.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 338
 • Kul insan 1 ay önce Şikayet Et
  İki türlü millet vardır. Ateş yani cehennem milleti ve Cennet milleti vardır. Buluğ cağına kadar temiz kalbimiz sonrasıda temiz kalsın ister isek Kuranı Kerim ve Hadisler ilmine yani vahiye göre yaşamak şart. Yoksa şeytan, nefis, kötü çevre ve aşırı dünya sevgisi cehenneme atar. Hele hele cehenneme hazırlayan parti etkiside varsa durum ekstra organizeli vahim. Vaatler vaatler neyin vaatleri ha. Dosdoğru vaatler Allah'ın cc vaatleridir.
  Cevapla
 • Kürşat 1 ay önce Şikayet Et
  Rant elde etmeye çalışan zavallı yaş ilerledikçe unutulan bir kişilik! Bu mahlukat kendini medeni sanıyor! Fıssss hava gazı!
  Cevapla
 • Kerim 1 ay önce Şikayet Et
  Böyle kışkırtıcı lafları bilerek ediyorlar. Dertleri iç savaş çıkarmak. Nasıl olsa kendileri avrupaya abd ye kaçıp kurtulacaktır. Olan memleketimin gariban solcularına olacak.
  Cevapla
 • Gasap haydo 1 ay önce Şikayet Et
  Nediyon lan sen veznedar metin vitaminsiz
  Cevapla
 • Seçkin 1 ay önce Şikayet Et
  Ne insalar gördüm üstünde elbise yok.Ne elbiseler gördüm içinde insan yok.Giydiği elbiseyle insan oldum sanıyor islam düşmanı.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: MİT ve Emniyet tarafından yakalanan 16 MOSSAD ajanın hedefleri ortaya çıktı
Elektrik faturalarında yeni dönem! Kademeli tarife devreye giriyor