FETÖ’de liderlik kavgası kızıştı! Gündeme bomba gibi düşen fotoğraf

Ağır hasta olduğu hatta öldüğü söylenen teröristbaşı Gülen'in yerine geçmek için savaş başladı. Gülen'in ağır kriz geçirdiği, bilincini kaybettiği ve bunun örgütten gizlendiği öne sürülürken bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü.

FETÖ’de liderlik kavgası kızıştı! Gündeme bomba gibi düşen fotoğraf
FETÖ’de liderlik kavgası kızıştı! Gündeme bomba gibi düşen fotoğraf
GİRİŞ 22.11.2021 20:41 GÜNCELLEME 22.11.2021 21:10
Bu Habere 166 Yorum Yapılmış

Ağır hasta olduğu hatta öldüğü söylenen teröristbaşı Fetullah Gülen’in yerine geçmek için savaş başladı. En güçlü adayın ise CIA ile bağlantılı olan Mustafa Özcan olduğu söyleniyor.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre, uzun süredir sağlık problemleri yaşayan FETÖ terör örgütü elebaşısı Gülen’in konuşma kabiliyetini kaybettiği, bilincinin de yerinde olmadığı öğrenildi. İllegal yapıyı en iyi bilen isimlerden gazeteci Hüseyin Gülerce “F. Gülen artık örgütü kontrol etmiyor” derken bir diğer isim Said Alpsoy da, örgüt içerisinde liderlik kavgasının kızıştığını söyledi.
 

'Fetullah Gülen zehirlendi ve öldü' iddiası! AA yetkilisinden açıklama!'Fetullah Gülen zehirlendi ve öldü' iddiası! AA yetkilisinden açıklama!

FETÖ ELEBAŞI KALP KRİZİ GEÇİRDİ

FETÖ elebaşısı ile ilgili kriz kasım ayı başında ortaya çıktı. F. Gülen “Erdoğan öldü” yalanının ortaya atıldığı 3 Kasım’dan bir gün evvel ağır bir kriz geçirdi ve bu durum tüm terör yapılanmasından gizlendi. Artık konuşamayan ve bilinci yerinde olmayan FETÖ elebaşına bir yandan özel/gizli tedavi yöntemleri uygulanırken, diğer yandan farklı ülkelerdeki kilit isimlere “yeni döneme hazır olun” talimatı gönderildi.

ÖRGÜTTEN KOPUŞ HIZLANACAK

Elebaşı F. Gülen’in yaşadığı sağlık sorunlarının gizlenemez düzeyde olduğunu kaydeden Said Alpsoy önümüzdeki sürece dair yaşanacakları şu ifadelerle özetledi: Örgüt içerisinde zaten var olan çekişme F. Gülen’in hayatta olması nedeniyle büyük çapta bölünmeleri engelliyordu. Gülensiz yapı çok kısa sürede çözülür. En fazla 6 ay sonra bölünür ve küçük hücrelere dönüşür.

İTİRAFÇI OLACAKLAR

Şu an yaşanan kriz daha çok büyüyecek. Amerika ve benzer ülkelerden yüzlerce FETÖ’cü itirafçı olarak Türkiye’ye dönmek için sıraya girecek. Örgütten kopanlar en az 5-6 fraksiyon olarak hücre tipi yapılanmalara dönüşecek. Bu fraksiyonlar, ayakta kalabilmek adına tamamen yabancı istihbarat servislerinin güdümüne girecek ve Türkiye karşıtı operasyonlarda kullanılacaklar. FETÖ için bu kriz, çöküşün başlangıcıdır. Bundan sonra ASALA benzeri bir yapı ile karşı karşıya olacağız.

YENİ LİDERİ CIA BELİRLEYECEK

FETÖ’de “Gülensiz dönem”in başladığını belirten gazeteci Hüseyin Gülerce, CIA’in olaya müdahil olduğunu ve yeni ismin ABD gizli servisi tarafından belirleneceğini söyledi. Gülerce, şu an en güçlü adayın örgütün CIA ile ilk iletişimini kuran kişi olan Mustafa Özcan olduğu bilgisini paylaştı. Araştırmacı Said Alpsoy ise “İsmail Büyükçelebi, Abdullah Aymaz ile birlikte Cevdet Türkyolu örgütün mal varlığı ve yönetimi konusunda uzun süredir çekişme hâlinde. Şu an bu kavga iyice kızıştı” diye konuştu.

ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ: RÖMORKTA GÜLEN VAR İDDİASI

Süperhaber'de yer alan habere göre, Fetullah Gülen'in Pensilvanya'daki malikanesinde zehirlendiği iddiaları hakkında çok çarpıcı gelişmeler yaşanıyor.

FETÖ lideri Fetullah Gülen'in Pensilvanya’daki çiftliğinde bulunan malikanesinde zehirlendiği iddiası örgütü karıştırdı.

Örgüt elemanları birbirlerine şüphe ile yaklaşırken, Pensilvanya'daki kampta olağanüstü durum ilan edildiği yönünde bilgiler var.

Gülen'in zehirlenmesinde, FETÖ liderinin yakın koruması Cevdet Türkyolu’nun dahli bulunduğu yönünde açıklamalar yapan ve süreci başından beri yakından takip eden avukat Burak Bekiroğlu'ndan da bu konuda yeni mesajlar geldi.

Zehirleme eyleminin, direkt zehir verilerek mi, yoksa, Gülen'in kullandığı ilaçlar yerine ters etki yapan ilaçlar verilerek mi yapıldığı konusunda net bilgi olmadığını dile getiren Bekiroğlu çok çarpıcı bir fotoğraf yayımladı.


 

ZEHİRLEME PLANINI FETÖ'CÜ MUSTAFA ÖZCAN MI YAPTI?

Avukat Bekiroğlu, Fetullah Gülen'in nasıl zehirlendiğine ilişkin detaylar paylaşırken, örgütün önde gelenlerinden Mustafa Özcan'ı adres gösterdi. FETÖ içinde büyük bir liderlik kavgası olduğuna dikkat çeken Bekiroğlu şunları kaydetti;

"Cevdet, Mustafa Özcan’ın talimatıyla, Özcan’ın başa geçebilmesi için, Fetulah'ın fişinin çekilmesi için harekete geçmiş. Fetulah’ın yanından ayrılmayan doktoru Kudret Ünal’ı bir şekilde oyalamış, yanındaki mollaya Fetulah'ı zehirletmiş.

Örgütün başına geçmek isteyen Mustafa Özcan’ın, Cevdet Türkyolu’nu avucuna alabilmek için, onun ve ailesinin tüm kayıtlarını aldığını, kayda aldırdığını ve bu vesile ile Cevdeti kontrol altında tuttuğunu anlatmıştım…

Fetulah'ın ilerleyen yaşı nedeniyle ve bazı rahatsızlıkları yanında demans rahatsızlığının baş gösterdiği ve bu süreçte Cevdet Türkyolu’nun kendi çıkarları doğrultusunda, bazı kararlar verip, Fetulah ile görüşmek isteyenleri görüştürmediği ve bu durumu kullandığını duyuyorduk."

O RÖMORKTA GÜLEN Mİ VAR?

Bekiroğlu ayrıca, yayımladığı fotoğrafta, Cevdet Türkyolu’nun Pensilvanya'daki evinin önüne park etmiş olan aracının arkasına takılan römorka dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı;

"Mustafa Özcan’ın talimatı ile yanındaki mollaya Gülen’i zehirleten Cevdet, aracının arkasına taktığı römorkla o gün Gülen’i kampın yakınında olan evine götürmüş. Evinin etrafında hareketlik olmasının nedeni Gülen’i römork ile oraya taşımalarıymış."

BİLGİ SIZIYOR...

Diğer yandan, Burak Bekiroğlu'nun verdiği bilgilerin doğruluğunu teyit edebilecek önemli bir gelişme de yaşandı. Örgütün firari gazetecileri, zehirlenme iddialarını tartıştıkları programda "içeriden nasıl bilgi sızdığını" sorguladı.

Firari FETÖ'cü Asım Yıldırım'ın sunduğu programda, örgüt üyelerinden Faruk Bakac, "Demek ki bu bilgiler de paylaşılıyor, yani orada içeriden, bu tür insanların paylaşım yapacağı kadar özel hayata dair bilgiler de paylaşılıyor. Bu da dikkat çekici bir diğer ayrıntı." diyerek Pensilvanya kampı içinden bilgi sızdığını kabul etti.

Burak Bekiroğlu bu konuda ise şu yorumu yaptı;

"Fetulahçılar kamplarından bilgiler sızdığını kabul etmişler…

Tabii onların deyişine göre kapıların kapatılmasının sebebi içerde Covid vakaları varmış vs.

Ama o iş öyle değil.

Fetulah'a sadece birkaç kelime söyleyip tabanı kontrolde tutabilmek için konuşturmaya çalışıyorlar."

YORUMLAR 166
 • sönmez 1 ay önce Şikayet Et
  oohoo gebereli çok oldu
  Cevapla
 • Akif 2 yıl önce Şikayet Et
  Yeni başkan Paşinyan olsun be!
  Cevapla
 • Hamdi 2 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim islamin ve Türkiyenin düşmanlarını helâk etsin âmin
  Cevapla
 • German 50. 2 yıl önce Şikayet Et
  Daha beter olun,
  Cevapla
 • Ö¹k⁴k⁵e³şﷻ 2 yıl önce Şikayet Et
  Mekanı cehennemin en sicak yeri olsun, atesin bol ve harlı olsun, ebediyen o atesin icinde yanarsin. Amin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail, Tulkerim'e katlettiği şehitleri cenazesini iş makineleri çıkarttı
Bakan Şimşek duyurdu: 64,5 milyar dolardan 144 milyon dolara düştü