TDV Gençlik Fuarı başvuruları başladı

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (TDV KAGEM) tarafından düzenlenen TDV Gençlik Fuarı başvuruları başladı.

TDV Gençlik Fuarı başvuruları başladı
TDV Gençlik Fuarı başvuruları başladı
GİRİŞ 19.03.2022 12:03 GÜNCELLEME 19.03.2022 12:03

2014 yılından itibaren her yıl Ankara Kocatepe Camii avlusunda gençlere yönelik faaliyet gösteren öğrenci toplulukları ve düşünce merkezlerini ortak bir platformda buluşturmayı amaçlayan TDV Gençlik Fuarı bu yıl 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Her yıl farklı bir tema etrafında düzenlenen Fuarda bu yıl bu yıl; âlemdeki en büyük denge unsurunun insan olmasından hareketle, “Denge ve Âlem” teması çerçevesinde çevre kirliliği, iklim krizi, ekolojik dengenin bozulması, geri dönüşüm, savaşlar vb. küresel sorunlara dikkat çekmek ve kamuoyunda farkındalık oluşturulması hedeflenmektedir.

Fuarda; vakıflar, dernekler ve üniversiteler bünyesinde kurucu ya da yürütücüsü gençlerden oluşan ulusal ve uluslararası ölçekte projeler üreten kuruluşlara yer verilecek. Fuarda yer alacak kuruluşlar, değerlendirme komisyonu tarafından yapılacak titiz bir çalışma sonucunda belirlenerek ilan edilecektir.

Katılımcı kuruluşlar, 21 Mart 2022 tarihine kadar başvurularını @geclikfuar Twitter hesabı üzerinden ilan edilen link üzerinden yapabilecek.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin amiral gemisi kıtalar arası göreve çıkacak
FIFA'dan Sırbistan'a disiplin soruşturması!