Öldürülen doktor Ekrem Karakaya ile ilgili kahreden bayram detayı

Konya Şehir Hastanesi'nde güvenlik görevlisi tarafından vurularak öldürülen Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ekrem Karakaya ile ilgili kahreden bir ayrıntı ortaya çıktı.

GİRİŞ 08.07.2022 08:31 GÜNCELLEME 08.07.2022 11:19
Bu Habere 41 Yorum Yapılmış

Silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Dr. Ekrem Karakaya’nın kardeşi Mehmet Murat Karakaya, Kayseri’nin Develi ilçesinde düzenlenen cenaze töreninden sonra açıklamada bulundu.

KAHREDEN BAYRAM AYRINTISI
Kardeşinin 23 yıllık doktor olduğunu ifade eden  Mehmet Murat Karakaya, şu ifadeleri kullandı;

"Önlüğünü giydiğinden bu güne kadar 7/24 çalıştı, tüm Develi, Kayseri halkı, daha sonra çalıştığı Karabük, Konya halkı şahit. Biz kardeşimizle yılda 10 gün bile tatil yapamadık, vakit geçiremedik.

Geçen hafta pazar günü bir görüşme yaptık, ‘Bayram izni almayacak mısın ağabey?’ dedim. ‘Alamayacağım, nöbetlerim var’ dedi. Çarşamba günü şehit oldu. Sağlık bakanımız geldi, cumhurbaşkanımız aradı, hepsinden Allah razı olsun. Ekrem kardeşimiz gerçekten çalıştı, gayret gösterdi.

Bir resmi hastası varsa bir de gayrı resmi hastası vardı. Ayak ağrılarından tutun da boğaz ağrılarına kadar her soran kişiye cevap verir, ilgisiz kalmazdı. Biz kendisinden memnunduk, Kayseri gurur duyuyordu. Rabbim rahmet eylesin"

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak
YORUMLAR 41
 • Murat 4 ay önce Şikayet Et
  Doktor olmak zor iş . Ama gerçek doktor olmak çok daha zor
  Cevapla
 • Abdülbaki Yeşil 4 ay önce Şikayet Et
  Şehit kardeşimize Allah cc rahmet etsin mekanı cennet olsun. İmtihan dünyası biri cennete diğeri cehenneme olayın özü bu. Dünya sınav yeri herkes bir kaderi yaşıyor mesele nu kaderde senin akıbetin.
  Cevapla
 • Laf ebesi 4 ay önce Şikayet Et
  Nasıl şehit asker polisimize hdp lileri kabul etmiyorsak onlara eylem yaptırmayıp slogan attırmıyorsak bu mssleki şehid doktor kardeşjmizide ttb ye alet ettirmeyin ona yem yaptırmayın. Mimarlar odası ,türk tabibler odası vs,bunlar ifsatçı,fırsat vermeyin
  Cevapla
 • Muammer 4 ay önce Şikayet Et
  Böyle güzel bir insanı TTB 'ye yem etmeyin.Onların istismarına fırsat vermeyin.Allah rahmet eylesin.
  Cevapla
 • Ruha güneş 4 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Libya'dan petrol ve gaz çağrısı! Resmen ilan edildi
Emekli Amiral Türker Ertürk şimdi de Selçuk Bayraktar'ı hedef aldı!