Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajında "15 Temmuz ruhunu yaşatacak, Türkiye aşkına durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

GİRİŞ 15.07.2022 08:15 GÜNCELLEME 15.07.2022 09:09
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajının yer aldığı Türkçe ve İngilizce anma ilanı bugün bazı gazetelerde yayımlandı.

Türkiye aşkına çarpan yüreklerin, 15 Temmuz 2016'da terör örgütü FETÖ'nün darbe görünümlü işgal girişimine karşı destansı bir mücadeleyle tarih yazdığını vurgulayan Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

"Devlet ve millet olarak yılmadan, yıkılmadan omuz omuza ortaya koyduğumuz şanlı direnişle işgalcilere geçit vermedik, kutlu bir zafere daha eriştik. O gece derin bir basiret ve büyük bir kahramanlıkla vatanına, bayrağına, bağımsızlığına ve iradesine sahip çıkan milletimin her bir ferdini selamlıyorum. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. 15 Temmuz ruhunu yaşatacak, Türkiye aşkına durmadan çalışmaya devam edeceğiz."

KAYNAK: AA
Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 3
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Mazot, benzin , LPG , elektrik uçuyor Türkiye Aşkına
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Mazot, benzin, LGP ve elektriği babanın tarlasındaki ağaçtan toplamıyoruz Allahtan akıl, fikir, izan aşkına!
  Cevapla
 • Birisi 1 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim bu milleti, esaret altına alma düşüncesi güdenlere fırsat vermesin..! Amin. 15 Temmuz, darbeye karşı bir darbedir. Herkesin bir hesabı vardır, Allah'ın (c.c) da bir hesabı vardır. Bu darbe girişiminde hem fikir hem uygulamalı olarak bulunan herkesi Rabbim, Kahhar ismiyle kahretsin..! Amin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Motorine bir indirim daha geliyor
İsrail'in savaş suçları: Bakan Tunç'tan son dakika açıklama