Sahte doktorun estetik faciası

İstanbul'daki özel bir klinikte yüzüne dolgu yaptıran Gülseren Ö. tanınmaz hale geldi. Doktor olmadığı anlaşılan Aysel A. ile klinik sahibinin 3 yıl hapsi istendi.

Sahte doktorun estetik faciası
Sahte doktorun estetik faciası
GİRİŞ 20.07.2022 08:32 GÜNCELLEME 20.07.2022 08:32
Bu Habere 111 Yorum Yapılmış

Klinikte bulunan Aysel A., Gülseren Ö.'ye iddiaya göre Bulgaristan'da doktor olduğu söyleyerek kendisine talep ettiği işlemleri uygulayabileceğini söyledi. Gülseren Ö., fiyatta anlaşma sağladıktan sonra dolgu operasyonu için iki farklı klinikte bıçak altına yattı.

Kendisine yapılan dolgu operasyonundan sonra evine giden Gülseren Ö.'nün yüzünde, dudaklarında ve boynunda şişlikler meydana geldi. Vücudunda yaşadığı değişikliği klinikte bulunan kişilere söyleyen Gülseren Ö., şişliklerin geçici olduğunu cevabını aldı.

SENTETİK MADDEYLE DOLGU YAPTILAR

Gülseren Ö., şişlikler inmeyince hastaneye müracaat ederek tedavi altına alındı. Mağdur kadın burada yüzüne 'Beautical5' isimli bir maddenin uygulandığını ve bu maddenin sentetik olduğu bilgisini alınca hayatının şokunu yaşadı.

Yüzünde bulunan şişler ve morlukları fotoğraflayarak savcılığa başvuran Gülseren Ö., yüzüne dolgu uygulaması yapan Aysel A., özel kliniğin sahibi Melike D., ve bir başka kliniğin sahibi olan Sebiha L., hakkında suç duyurusunda bulundu.

DOKTOR SAHTE ÇIKTI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 2017 yılında başlatılan soruşturma tamamlandı. İşlemi gerçekleştiren Aysel A., iki kliniğin yetkilileri Sebiha L. ve Melike D. hakkında iddianame düzenlendi. 3 yıla kadar hapisleri istendi.

Dolgu işlemi yapan Aysel A. ifadesinde gerçekleştirdiği operasyonları kabul etti. Aysel A.'nın Bulgaristan'da doktor olmadığı ve lise mezunu olduğu ortaya çıktı.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ
İbrahim Can Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - İbrahim Can
YORUMLAR 111
 • Çok Cahil Birisi 4 ay önce Şikayet Et
  33082'den Cilt Bakımı ve Makyaj dalı kaldırılsın. Bu dalda belge alanlar kendini "ESTETİSYEN" olarak tanıtıp, işlem yapıyorlar.
  Cevapla
 • Gerçekler 4 ay önce Şikayet Et
  İstediği güzelliğe kavuşmuş Allah akıl vermiş ama galiba bunun gibiler orda yokmuş
  Cevapla
 • MİLLET 4 ay önce Şikayet Et
  Ders olsun millete...
  Cevapla
 • misafir 4 ay önce Şikayet Et
  saç takma tırnak takma yüz esteik burun estetik dudak ve göğüs dolgu . kadınlar alahin verdiğine şükred miyorlar . erkek nasil mutlu etsin kadını :)))
  Cevapla
 • misafir 4 ay önce Şikayet Et
  allah 'ın verdiğine şükretmez isen allah alır onu .
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
TBMM'de yüksek tansiyon! Bütçe görüşmelerinde gerginlik
Emekli Amiral Türker Ertürk şimdi de Selçuk Bayraktar'ı hedef aldı!