Ağrı’da bir evin odası çöktü, aile şok oldu

Ağrı’da sabaha karşı büyük bir gürültüyle uyanan aile, evlerinin bir odasının çöktüğünü görünce şoke oldu.

Ağrı’da bir evin odası çöktü, aile şok oldu
Ağrı’da bir evin odası çöktü, aile şok oldu
GİRİŞ 27.07.2022 09:01 GÜNCELLEME 27.07.2022 09:01

Edinilen bilgilere göre, Ağrı’nın merkeze bağlı Fatih Mahallesi'nde yaşayan bir aile, sabaha karşı büyük bir gürültüyle uyandı.

Korku içerisinde uyanan ve evi kontrol eden aile, evlerinin bir odasının çöktüğünü görünce şoke oldu. Ağaçların eski olmasından dolayı üstündeki toprağa dayanamadığı için evin bir odasının çöktüğü iddia edilen olayda, odada kimse olmadığı için facianın eşiğinden dönüldü. Olay neticesinde maddi hasar meydana geldi.

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
 İsrail ordusu Gazze'de Filistinli erkekleri soyup gözaltına aldı
İmamoğlu ve Özel'in İYİ Parti hesapları tutar mı?