Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız

Samsun'da AK Parti'nin etkinliğinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Buradan fitne tüccarlarına açıkça söylüyorum, ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız. Bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız" dedi.

GİRİŞ 03.09.2022 20:51 GÜNCELLEME 03.09.2022 20:51
Bu Habere 41 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu. Burada önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan "Geçmişte tecrübe ettiğimiz bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmak istiyorlar. Samsun'dan fitne tüccarlarına söylüyorum, ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız. Sinsi emellerinize ulaşamayacaksınız. Kimlerle kol kola girerseniz girin, gelecek asrın Türkiye yüzyılı olmasının önüne geçemeyeceksiniz." ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Şehre gelişimizden itibaren bizleri hep olduğu gibi samimiyetle bağrına basan Samsunlulara teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dayanışmamızı daim eylesin diyorum.

Sevdaları salonlara sığmayan siz dava arkadaşlarımın her birine teşekkürlerimi iletiyorum.

Uğrunda emek verdikleri hizmet bayrağını her gün biraz daha yükseğe taşımak için gayret gösteriyoruz.

Türkiye'ye daha fazla yatırım kazandırarak, bize duyulan güvene layık olmaya çalışıyoruz. Büyük Taarruz'un 100. yıldönümünde hem zaferimizi kutladık, hem de eserlerin toplu açılış törenini yaptık.

21 yılın birikimiyle, tecrübesiyle, ama ilk günkü aşkla, ilk günkü sevda ile ülkemize ve milletimize hizmet ediyoruz.

"SİNSİ EMELLERİNİZE ULAŞAMAYACAKSINIZ"

Buradan fitne tüccarlarına açıkça söylüyorum, ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız. Bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız. Sinsi emellerinize ulaşamayacaksınız. Hangi tuzakları kurarsanız kurun, TEKNOFEST gençliğinin uyanışını engelleyemeyeceksiniz. Kimlerle kol kola girerseniz girin gelecek asrın Türkiye yüzyılı olmasının önüne geçemeyeceksiniz. 

2023 seçimleri ufukta belirdikçe, insanımızı kutuplaştırmaya dönük hamlelerin çoğalacağının farkındayız. 

Küresel ölçekte yaşanan sıkıntılara rağmen Türkiye'yi 2023 hedefleriyle kucaklaştırmak, 2053 vizyonuyla buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

"CHP'NİN TAKOZLARINDAN KURTULAN GENÇLERİMİZİN NELER YAPABİLDİĞİNİ GÖRDÜK"

TEKNOFEST'te bu yıl Samsun ev sahipliği yapıyor. Akıncı'dan Atak'a, Hürkuş'tan Anka'ya kadar Türkiye'nin ileri teknoloji ürünlerinde nerelere geldiğini görme imkanı bulduk.

Gençlerimizin önünü açtığımızda neler olacağını gözlerimizle gördük. CHP'nin zamanında koyduğu takozlar ortadan kalkınca bu millet nelere muktedir görmüş olduk.

Salı günü 3 günlük resmi ziyaret için Sırbistan, Bosna Hersek ve Hırvatistan'a gideceğiz.

Bay Kemal TEKNOFEST'e turistik bir seyahat yapmış. Orada buggy ile kendisini dolaştırmışlar. İnşallah ilham almıştır. Bu millet, yüz yıl önceki milli mücadele gibi, büyük bir destan yazıyor. 

"TÜRKİYE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR"

Türkiye küresel ölçekte kendinden söz ettiriyor. Yıllarca milletimizi birbirine kırdıran provokatörlere, terör örgütlerine, sabah akşam karamsarlık aşılayan şeamet tellallarına rağmen ülkemiz bir istikrar ve güven abidesi olarak tüm dünyada göz dolduruyor. Şu anda Baykar artık ürünlerini yetiştiremiyor.

"İMAM HATİP OKULLARIMIZA HAKARETİN ARKASINDA BU NOBRANLIK VAR"

(Kılıçdaroğlu) Ne diyor, "helalleşme". Bu bir oyun. Bu oyunun yerini "hesaplaşma" söylemlerinin almasının gerisinde işte bu hazımsızlık var. İmam-hatip okullarımızla, ilim irfan yuvalarımızla, alimlerimizle ilgili hakaretlerin havada uçuşmasının gerisinde bu nobranlık var.

Hatta kimi şahsiyet fukaralarının partimizin kapısına kilit vurmaktan bahsedecek kadar gözlerini karartmasının gerisinde bu faşist kafayı hortlatma çabası vardır.

Alevi-Bektaşi kardeşlerimizi hedef alan edepsizlikler de ülkemize sığınan muhacirleri hedef alan söylemleri de bu oyunların birer parçasıdır. Dikkat ederseniz CHP ve yoldaşları milletten yüz bulamadıkça hakaret ve tehdit diline sarılıyor.

Abdurrahman Koç Haber7.com - Editör
Haber 7 - Abdurrahman Koç
YORUMLAR 41
 • millet 1 yıl önce Şikayet Et
  fitne fücuru boş ver yanındaki hırzızları mahkemede yargıla ülkenin soyulmasına izin verme yeter
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu günlere kolay gelinmedi oyunlar bozularak tüm hainlikle rağmen 200 yıldır dertli milletim devletim düze çıktı her alanda ilerleyen. Büyüyen bir ülkeyiz şükürler olsun yollara köprüleri barajlara okullara hastanelere uydulara ihalara sihalara takiplere pırıl pırıl beldelere şehirlere köylere hizmete çalışmaya devam inş.
  Cevapla
 • Öapula çıtpa 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis yine kendine nasihatler de bulunmuş ama dinlemiyor
  Cevapla
 • Türker 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah bu Ülkeyi sizlerden kurtarsın. Ülkeyi talan ettirdiniz. Halkı sefil ve borçlu hale getirdiniz.
  Cevapla
 • Tekin 1 yıl önce Şikayet Et
  Din tüccarlığı yaparak bir yere varamazsın tayyo devletin resmi okulu olur imam hatip nedir bu okulları kim tanır. İmam istiyorsan Arabistan da yaşayacaksın.
  Cevapla
 • Feyzullah uyan 1 yıl önce Şikayet Et
  Laiklik yaparak 80 yılda yerinde bile sayamayan T.c. Demirelde aynı kafa başörtüsü için di.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
DEM Parti'den Türk bayrağı ve İstiklal Marşı skandalı! 2 Belediyeye soruşturma başlatıldı
Kulüpler Birliği geri adım atmıyor! Büyükekşi yönetimine büyük baskı