PKK'lı teröristler anında etkisiz hale getirildi!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit operasyon bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı teröristin daha etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

PKK'lı teröristler anında etkisiz hale getirildi!
PKK'lı teröristler anında etkisiz hale getirildi!
GİRİŞ 01.10.2022 11:58 GÜNCELLEME 01.10.2022 12:02

Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) konuyla ilgili yapılan açıklamada "Teröristler için kaçınılmaz son belli! Pençe-Kilit operasyon bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı terörist etkisiz hâle getirildi. Operasyonlarımız hız kesmeden devam edecek!" ifadeleri kullanıldı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye ile Yunanistan arasında bardağın dolu tarafına odaklanma dönemi!
İmamoğlu ve Özel'in İYİ Parti hesapları tutar mı?