Tarihi fotoğraf ortaya çıktı, çarpıcı mekan detayı: Dünya gündemine oturmadan hemen önce..

Türk İHA ve SİHA'larının henüz dünya gündemine oturmadığı 2009 yılına ait çok anlamlı bir kare ortaya çıktı. Karede, Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar ile Genel Müdür Haluk Bayraktar'ın Erdoğan'a hastanede sunum yaptığı görülüyor.

Tarihi fotoğraf ortaya çıktı, çarpıcı mekan detayı: Dünya gündemine oturmadan hemen önce..
Tarihi fotoğraf ortaya çıktı, çarpıcı mekan detayı: Dünya gündemine oturmadan hemen önce..
GİRİŞ 24.01.2023 15:56 GÜNCELLEME 24.01.2023 15:56
Bu Habere 76 Yorum Yapılmış

İnsansız hava araçları alanında Türkiye'yi uluslararası alanda üst sıralara taşıyan Bayraktar kardeşlerin yıllar önce çekilen önemli bir fotoğrafı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olduğu dönemde, 2009 yılında çekilen fotoğraf karesinde, Erdoğan'a Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar bir hastanede sunum yaparken görülüyor.

Türkiye'nin gururu olan Bayraktar Akıncı, BayraktarTB2 ve Kızılelma gibi insansız hava araçlarını üreten ve birçok ülke tarafından tercih edilen Baykar firması oldu.

Bayraktar kardeşlerin yıllar önce yaptıkları çalışmayı Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a başbakan olduğu dönemde anlattıkları anın fotoğrafı ortaya çıktı.

ERDOĞAN'IN ÖZDEMİR BAYRAKTAR'I HASTANEDE ZİYARET ETTİĞİ SIRADA ÇEKİLDİ

Başkan Erdoğan, merhum babaları Özdemir Bayraktar'ı hastanede ziyaret ettikten sonra Selçuk ve Haluk Bayraktar kardeşler ile bir araya geldi.

İki kardeş, dizüstü bilgisayar ile hastanede Bayraktar İHA'lar hakkında sunum yaptı. Tarihi fotoğraf karesi ise objektife böyle yansıdı.

KIZILELMA İKİNCİ UÇUŞ TESTİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Baykar firmasının son olarak ürettiği ve geleceğin muharebe konseptine yön verecek olan Bayraktar KIZILELMA (MİUS), gövde içinde taşıyacağı mühimmatları ile belirlenen hedeflere taarruz gerçekleştirebilecek.

Bayraktar KIZILELMA (MİUS), düşük radar kesitiyle güvenlik güçleri için güç çarpanı olacak. Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin ilk insansız savaş uçağı KIZIELMA'nın başarıyla tamamladığı 2. Uçuş testini Twitter'dan paylaştı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR
YORUMLAR 76
 • Nusret 1 hafta önce Şikayet Et
  Milli gurur . Kiskaananlar kandile yallahh
  Cevapla
 • Erol 1 hafta önce Şikayet Et
  Seviyorum sizleri bayraktar ailesi Rabbim yolunuzu açık etsin ahirete intikal eden yakınlarınızada rahmet eylesin inşallah. Kıskananlar ve vatan hainleri çatlasın
  Cevapla
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla
 • Hüseyin Koçak 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah. Allah ölmüşlerine rahmet eylesin, dünya'daki lerine sağlıklı mutlu bereketli uzun ömür versin inşallah. Rabbim kötülere de fırsat vermesin.
  Cevapla
 • Salim 1 hafta önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla
 • Erol 1 hafta önce Şikayet Et
  Aminn
  Cevapla
 • Mücahıt 1 hafta önce Şikayet Et
  Amın amin
  Cevapla
 • Senatör 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu Bayraktar ailesi varya... chp zihniyeti ve avanelerinin yedi ceddi bir araya gelse şu bayraktar ailesi kadar ülkemize katkı sağlamamıştır. Adamlar önürlerini ülkeye hizmete adamışlar, diğerleri ise ak partinin %80 ini tamamladığı projeleri 3-4 yılda %85 e getirip açıkış yapıyor. Biri dünyanın en büyük metrolarından birini istanbulda hizmete sunarken, diğeri ise kastamonuda kapalı pazar yeri açıyor üstelik istanbula hizmet etmesi gerekenler bunlar. Ve maalesef halk da ne acıdır ki bunları yiyor ve istanbulu istanbula hizmet etmeyenlere teslim ediyor. Yazık günah...yukarıdaki fotoğraf bile aslında bir çok şeyi anlatıyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'deki depremler Japon bilim adamlarını bile şoke etti: Dünyanın en büyük iç depremi
EGM'den son dakika açıklaması: 135 hesap tespit edildi! 7 kişi gözaltında!