Sultanahmet Meydanı, ramazanın ikinci gününde de rağbet gördü

Ramazan ayının ikinci gününde de vatandaşlar Sultanahmet Meydanı’nda yer sofraları kurarak oruçlarını açtı. Sultanahmet Camii ve Ayasofya Camii’nin gölgesinde iftarını açan vatandaşlar daha sonra teravih namazını beklemeye başladı.

Sultanahmet Meydanı, ramazanın ikinci gününde de rağbet gördü
Sultanahmet Meydanı, ramazanın ikinci gününde de rağbet gördü
GİRİŞ 24.03.2023 22:17 GÜNCELLEME 24.03.2023 23:19
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ramazan ayının ikinci gününde oruçlarını açmak isteyen yerli ve yabancı birçok kişi, Sultanahmet Meydanı'na gelerek yer softasında iftar saatinin gelmesini bekledi.

Vatandaşlar, meydandaki çimenliklere ve banklara serdikleri sofra bezlerinin üzerinde ezanın okunmasıyla iftarlarını açtı.

Sultanahmet Camii ve Ayasofya Camii’nin gölgesinde iftarını açan vatandaşlar daha sonra teravih namazını beklemeye başladı.

KAYNAK: İHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • idris 8 ay önce Şikayet Et
    Elhamdülillah ne güzelsin İstanbul be
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Hukukçu Mehmet Ali Bal yazdı: İsrail-Filistin savaşlarının psikopolitiği
Bugatti'den yeni sanat eseri! Chiron Süper Spor '57 One of One'