İyi Parti'den AK Parti'ye geçen Vehbi Yaşar: Bir 60 yıl daha ömrüm yok

İyi Parti Yenimahalle Belediye Meclisi Üyesi Vehbi Yaşar, AK Parti'ye katıldı. Töernde, "Şeref duydum. Geç kaldım geç. Bir 60 yıl daha ömrüm yok arkadaşlar" diyen Yaşar'ın rozetini AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler taktı.

GİRİŞ 24.03.2023 23:50 GÜNCELLEME 25.03.2023 00:00
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

İller Bankası Sosyal Tesisleri'ndeki iftarda konuşan AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti'nin 21'inci iktidar yılına girildiğini ve en çetin sınavın 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde verileceğini söyledi.

Seçime kadar yapılacak işlerin çok daha önemli hale geldiğini belirten İşler, "Durmadan, dinlenmeden, akrabalarımızdan, eşimizden, dostumuzdan kime ulaşabiliyorsak bu seçimin önemini anlatmalıyız. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve siz değerli teşkilat mensuplarımızın özverili çalışmalarıyla yeniden 14 Mayıs'ta büyük bir zaferle çıkacağız." dedi.

AK Parti'ye katılan Vehbi Yaşar da "Şeref duydum. Geç kaldım geç. Bir 60 yıl daha ömrüm yok arkadaşlar." diye konuştu.

 

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 9
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar akp den seçilip , sonra meclise girince ayrılacaklar partiden..
  Cevapla
 • Mehmet Doğan 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah hayırlı eylesin. Darısı diğerlerinin başına ...
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle katılıyorum müslüman anadolu insanının ırkı dili ne olursa olsun terör sevici batı putçusu emperyslist aparatı partilerle işi olmamalı eşyanın tabiatına aykırı
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  gençlerde burnunun ucunu göremiyor
  Cevapla
 • SERDAR 1 yıl önce Şikayet Et
  ülkemizin genc siyasetçilere emanet edilmeli 60 yaşında nedir arkadaş
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
THY'den Türkiye'ye bir yılda 18 milyar dolarlık döviz girdisi
Bu özelliklerin bulunmadığı otomobiller 7 Temmuz'dan sonra satılamayacak