MHP İstanbul MV Adayı Dr. Şahin Gürz’den ses getiren reklam çalışması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Sana söz yine baharlar gelecek" vaadini PKK ve HDP ile kurduğu ortaklık üzerinden eleştiren Gürz, paylaştığı video ve Anadolu Yakası'nda dağıtılan 50 bin QR kod ile vatandaşlara duyurdu.

MHP İstanbul MV Adayı Dr. Şahin Gürz’den ses getiren reklam çalışması
MHP İstanbul MV Adayı Dr. Şahin Gürz’den ses getiren reklam çalışması
GİRİŞ 08.05.2023 18:34 GÜNCELLEME 08.05.2023 18:51

14 Mayıs seçimlerine günler kala MHP İstanbul Milletvekili adayı Şahin Gürz'den ses getiren bir reklam çalışması geldi.

MHP İstanbul milletvekili adayı Dr. Şahin Gürz, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Sana söz yine baharlar gelecek" vaadiyle ilgili hazırladığı reklam kampanyasıyla dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu’nun "Sana söz yine baharlar gelecek." vaadini PKK ve HDP ile kurduğu ortaklık üzerinden eleştiren Gürz, paylaştığı video ve Anadolu Yakası'nda dağıtılan 50 bin QR kod ile vatandaşlara duyurdu.  

İşte o video...

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İsrail'in bombalı saldırısından sağ kurtulan küçük Ahmet'ten Erdoğan'a duygulandıran çağrı
Meteoroloji'den İstanbul dahil 4 il için sarı kodlu alarm! Fırtına bekleniyor