Al Sancak seyircisini ekrana kilitledi! Al Sancak 16. bölümde neler oldu?

TRT 1'in sevilen dizisi Al Sancak yayımlanan 16. bölümüyle yine seyircisine aksiyon dolu anlar yaşattı. Reytingleri alt üst eden Al Sancak'ta Elizabeth ve ekibinin Ali’nin şehit olduğunu düşünmesi bölüme damga vurdu. Dizide heyecan dolu anlar yaşandı. İşte Al Sancak 16. bölümde yaşananlar...

Al Sancak seyircisini ekrana kilitledi!  Al Sancak 16. bölümde neler oldu?
Al Sancak seyircisini ekrana kilitledi! Al Sancak 16. bölümde neler oldu?
GİRİŞ 26.05.2023 11:48 GÜNCELLEME 26.05.2023 11:53
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Al Sancak son bölümde Elizabeth ve Boran, Ali’nin öldüğünden son derece eminken karargâh bu durumu yeni kozu olarak kullandı. Ali şehit olmuş gibi gösterilirken düşmanı ters köşeden vurdu. İşte Al Sancak 16. bölümde yaşananlar...

AL SANCAK 16. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nadia, son anda Boran’ı atlatarak Ali’nin hayatını kurtardı ve ardından Boran’ın ekibine katıldı. Elizabeth ve Boran, Ali’nin öldüğünden emindi. Bu durum karargâhın yeni kozu oldu. Ali, şehit olmuş gibi gösterildi. Böylelikle düşmanın rehavetinden faydalanıldı. Ahtapot son büyük vurgunu yapmaya, tim ise son darbeyi vurmaya hazırlandı.

ALİ'NİN PLANI İLE OPERASYON BAŞARILI OLDU

Ahtapot,  mikrofilm üzerinden ulaştığı soğuk savaş döneminden kalma nükleer silahların satışıyla ilgili düğmeye bastı. Elizabeth, Nadia’dan atom bombasıyla birleştirilecek uranyumu teslim almasını istedi. Boran, çocuklarının peşine düştüğü için onun yerine Ortadoğu’ya Nadia gitti. Ali’nin kurduğu plan sayesinde operasyon başarılı ilerledi. Ali, Nadia ve Mustafa, uranyumu teslim aldı. Ancak geri dönüş yolunda tim, teröristlerin hedefi oldu.

ELIZABETH GÜLSEREN Mİ?

Sacit Komutan, büyük oyunu çözmeye kararlıydı. Elizabeth’in gerçekten Gülseren olup olmadığını anlamak için aklına düşen test edici türkü fikrini uygulamaya koydu. Sacit Gülseren’in gerçek kimliğine ulaşabilecek midir?

TİM, EYLÜL YÜZBAŞIYI KURTARDI

Nadia, Ortadoğu’da terör örgütünün sığınaklarını tespit etti. Eylül Yüzbaşı’nın dahil olmasıyla operasyon yeni bir boyut kazandı. Fakat işler istenildiği gibi gitmedi. Savaş uçağının saldırıya uğraması Pençe Timi’ni cenderenin içine soktu. Tim, bir yandan sahada örgüt tarafından sıkıştırılan Eylül Yüzbaşı’yı kurtarmaya uğraşırken diğer yandan Ali Yüzbaşı ve Nadia eliyle uranyum operasyonunu sürdürdü. Tim, tam zamanında Eylül Yüzbaşı’ya ulaşarak onun hayatını kurtardı.

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 1
  • selami 1 yıl önce Şikayet Et
    yalvariyorum bu tür dizilerde ask sahnelerini azaltin.. dizinin yüzde sekseni ask mesk ile geciyor.. ask dizisi yapacaksaniz baska dizi yapin.. ask hayranlari gitsin onu izlesinler.. ayrica konulardan daha cok kisiler ön plana cikiyor.. figrüanda, sevmedigin birisi olunca dizi cekilmez oluyor..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İzmir'de sağanak faciası: 2 vatandaş sokakta akıma kapılarak hayatını kaybetti
Merkez Bankası'nda 40 yıldır böylesi görülmedi! 'Sözleşmeler gözden geçirilecek'