MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı belli oldu

İş insanı Cemil Demirel geçtiğimiz gün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında MHP Ankara il başkan yardımcılığı görevine getirildi.

MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı belli oldu
MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı belli oldu
GİRİŞ 07.08.2023 18:28 GÜNCELLEME 07.08.2023 18:28
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Kayseri’de hayırseverliği ile tanınan ve son zamanlarda Enerji ve Gübre alanında önemli yatırımlarda bulunan işadamı Cemil Demirel, bundan sonra siyasi kariyerini MHP Ankara İl Başkanlığında yürütecek. MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan’ın yönetim kurulu listesinde yer alan İşadamı Cemil Demirel, geçtiğimiz gün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında il başkan yardımcılığı görevine getirildi. Demirel, “Bu zamana kadar nasıl iş hayatımızda ülke ekonomisine katkı sunduysak, siyasi hayatımızda da üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız" dedi.

Demirel ayrıca, Ankara’da Enerji ve Gübre alanında yeni yatırımlarının da olacağını söyleyerek, "Başkentte çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde de yeni tesislerimizi hizmete sunacağız" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Serikli 3 ay önce Şikayet Et
    Hayırlı olsun başkan.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrail’den suikast planı! Türkiye de dahil dünyanın dört bir yanında katliama hazırlanıyor
İsrail'in katliam doktrini: Habsora