AK Parti Aslanapa İlçe Başkanı Cafer Bayrak görevinden ayrıldı

Yerel seçimlere kısa bir süre kala iktidar partisinde yenilenme yaşanıyor. Son olarak AK Parti Aslanapa İlçe Başkanı Cafer Bayrak'ın 'affını isteyerek' görevinden istifa ettiği öğrenildi.

AK Parti Aslanapa İlçe Başkanı Cafer Bayrak görevinden ayrıldı
AK Parti Aslanapa İlçe Başkanı Cafer Bayrak görevinden ayrıldı
GİRİŞ 15.08.2023 17:54 GÜNCELLEME 15.08.2023 18:09
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

AK Parti Kütahya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, "AK Parti Aslanapa İlçe Başkanımız Cafer Bayrak görevinden affını isteyerek ilçe başkanlığı görevinden ayrılmıştır. Değerli Başkanımıza Aslanapa İlçemiz ve teşkilatımız adına gerçekleştirmiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz" denildi.

AK Parti'de 2 gün içerisinde Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ve Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner de 'aflarını isteyerek' görevlerinden ayrılmıştı.

KAYNAK: İHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Şadi güven 9 ay önce Şikayet Et
    Birşey değişmez
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Bahçeli'den Reisi açıklaması: Ölümü aydınlatılmalı!
Gazze’de İsrail tankını sıkıştıran mücahidlerden ilginç diyalog: Allah aşkına bana bırak!