Hatay'da binlerce balık karaya vurdu: Bu sene ilk defa balık ölümü görüyorum

Hatay'ın Akdeniz kıyılarında balıklar karaya vurdu. Karaya vuran balıklar, vatandaşlarda merak uyandırdı. Bölgede yaşayanlar, bu yıl ilk defa balık ölümü gördüğünü belirtiyor.

GİRİŞ 22.10.2023 19:53 GÜNCELLEME 22.10.2023 19:58
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

Hatay’ın İskenderun, Payas ve Erzin ilçelerinde son günlerde binlerce balık kıyıya vurdu. İskenderun ilçesinde karaya vuran balıklar, Nihal Atakaş Camii mevkiinde görüldü.

Erzin ilçesinde Burnaz sahilinde termik santral mevkiinde binlerce balık karaya vurdu. Karaya vuran balıklar sahili kaplarken, vatandaşlarda merak uyandırdı.

"SAHİL BOYDAN BOYA KÜÇÜK BALIK DOLUYDU"

Bölgede yaşayan Kadir Ayva, bu yıl ilk defa balık ölümü gördüğünü ifade ederek "Bu sene ilk defa balık ölümü görüyorum. Sabah kalkıp baktığımızda sahil boydan boya küçük balık doluydu" dedi.

KAYNAK: İHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 21
 • gerçeklik 4 ay önce Şikayet Et
  Terörist israil ve amerikanın oyunudur
  Cevapla
 • selim karakurt 4 ay önce Şikayet Et
  abd gemileri yapmış olabilir.............
  Cevapla
 • maho 4 ay önce Şikayet Et
  insanoğlu denizi doğayı havayı her yeri kirletiyır yakın bir gelecekte toplu insan ölümleri olursa hiç şaşmayın
  Cevapla
 • yolcu 4 ay önce Şikayet Et
  Filistin yada vb yerlerdeki mazlumların mağdurların ahlarını balıklar dahi işitmiş. Sadece zalım gaddar fitneci siyoitler duymuyor yada duymak istemiyor.
  Cevapla
 • Goca GONYALI 4 ay önce Şikayet Et
  hazar ABD'nin o leş yığını gemisinden zehirli atıklar atıp, deniz canlılarına da zarar veriyorlardır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
TFF anlaşmayı duyurdu! Süper Lig'in yeni yayıncısı belli oldu
Kamu bankalarından TOGG kampanyası!