Ekrem İmamoğlu'nun 'Reklam' şovu elinde patladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 'reklam yapmıyoruz' dediği 'Halk süt' dağıtımına ilişkin onlarca paylaşım yaptığı, otobüs duraklarına ve üst geçitlere reklam afişleri astığı tespit edildi.

GİRİŞ 04.12.2023 15:46 GÜNCELLEME 04.12.2023 15:46
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu sabah Fox TV'de konuk olduğu İlker Karagöz ile Çalar Saat programında açıklamalarda bulundu. İmamoğlu'nun programda 'Halk süt' projesiyle ilgili sözlerini alıntılayan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ise 'Yorumu İstanbullulara bırakıyorum' diyerek cevap niteliğinde bir paylaşımda bulundu.

"REKLAM YAPMIYORUZ, GİZLİ DAĞITIYORUZ"

İmamoğlu, programda  ihtiyaç sahibi insanlara yapılan 'Halk Süt' dağıtım projesine ilişkin çelişkili sözler sarf etti. İmamoğlu, "Yardımın reklamı yapılmaz" diyerek 245 bine yakın çocuğa süt dağıttıklarını söyledi. Süt dağıtımının reklamının yapılmasının yanlış olduğunu söyleyen İmamoğlu, "Ben bunu reklamını yapamam yapmam. Hani çıktılar yine meydanlarda 'Hani süt dağıtacaktın görmüyoruz süt dağıttığını' diyorlar. Dedim tabii göremezsiniz biz gizli dağıtıyoruz. Sütün dağıtım reklamını yapmıyoruz biz." ifadelerini kullandı.

GÖKSU REKLAM YAPTIĞI PAYLAŞIMLARI KOYDU

İmamoğlu'nun 'Yardımın reklamı yapılmaz' sözleri üzerine Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, İmamoğlu'nun 'Halk süt' dağıtımına ilişkin yaptığı reklamların ve paylaşımların görüntülerini videonun üzerine ekleyerek "Yorumu Aziz İstanbullulara bırakıyorum." dedi. Videoda İmamoğlu'nun 'Yardımın reklamı yapılmaz' dediği Halk süt için onlarca sosyal medya paylaşımı yaptığı, otobüs duraklarına bilboardlar yapıştırdığı ve üst geçitlere reklam afişleri astığı görüldü.

Yalçın Taşbaşı Haber7.com - Özel Haber Editörü
Haber 7 - Yalçın Taşbaşı

Editör Hakkında

Yalçın Taşbaşı 1991 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da, üniversite eğitimini ise Kayseri'de Erciyes Üniversitesi'nde tamamladı. 2014 yılında gazetecilik bölümünden mezun olmasının hemen ardından vatani görevini tamamlayarak iş hayatına giriş yaptı. 2015 yılında yeniakit.com.tr'de internet editörlüğü görevine başladı. Burada 7 yıl süren görevinin ardından 2022 yılında Haber7.com'da özel haber editörü olarak göreve başladı ve çalışmalarına devam ediyor.
YORUMLAR 9
 • Osman kabakci 7 ay önce Şikayet Et
  Ekrem imamoglu, sanki turkiye yi kendi yonetiyormuș gibi bir havaya sahip. Hatta kendinin üstunde kimseyi görmüyor. Ve turkiye yi kendi öz mali saniyor. Artik adelet varsa savcilari millet adina göreve davet ediyorum.
  Cevapla
 • Kerem 7 ay önce Şikayet Et
  Süt dağıtımını da gelen eleştirilerden sonra yaptığına %99.99 eminim.
  Cevapla
 • blnt 7 ay önce Şikayet Et
  yüz astar hiç birşey yok yalan ağzına yuva yapmış pis siyasetten kirli siyasetten beslenen biri olarak tarihin en arka sayfasında kaybolup gidecek biri
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Eko,sen Fox ve avanesini ,Sözcü ve çevresindekileri kandırırsın. Çünkü herşeyine he diyen bir kesim
  Cevapla
 • 1845 7 ay önce Şikayet Et
  Çamlıca Kulesi'nin yüksekliği 369m. Bir litre süt kutusunun yüksekliği 20cm. Sütleri üst üste koyduğunda 1845 kutu süt, Çamlıca Kulesine erişiyor. Bence de 1845 lt süt dağıtmışsındır koca İstanbul'a.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
TİP'li Sera Kadigil başıboş köpek söz konusu olunca İslam'ı hatırladı
En fazla maaşın alındığı ülke açıklandı! İşte ülkelere göre yıllık ortalama maaşlar...