Perşembe günü için bazı feribot seferleri iptal edildi

Meteoroloji tarafından sarı kodlu uyarı geçilen Çanakkale'de deniz ulaşımı da sekteye uğradı. Bu kapsamda Bozcaada ve Gökçeada'ya yarınki feribot seferleri iptal edildi.

Perşembe günü için bazı feribot seferleri iptal edildi
Perşembe günü için bazı feribot seferleri iptal edildi
GİRİŞ 17.01.2024 18:52 GÜNCELLEME 17.01.2024 18:52

Yarın fırtına yaşanması beklenen Çanakkale'nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan bazı feribot seferlerinin, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildiği öğrenildi.

İPTAL EDİLEN SEFER SAATLERİ BELLİ OLDU

Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan GESTAŞ firması, Ege Denizi'nin kuzeyindeki olumsuz hava şartları nedeniyle yarın yapılması planlanan bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Buna göre; Geyikli-Bozcaada hattında Bozcaada'dan saat 14.00, 18.00 seferleri, Geyikli'den saat 15.00, 19.00 seferleri iptal edildi. Gökçeada hattında, Gökçeada'dan saat 07.00, 11.00, 17.00 seferleri, Kabatepe'den ise saat 09.00, 13.00, 19.00 seferleri yapılamayacak.

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan'dan sözde seçim hazırlıklarına tepki: Asla izin vermeyeceğiz
İtalya'dan Türkiye'ye G7 daveti: Erdoğan teklifi kabul etti