YRP'li yöneticiler Özgür Özel'i öve öve bitiremedi!

YRP’li yöneticiler Hamas'a terör örgütü diyen Özgür Özel'i öve öve bitiremedi. Özel için "çok dengeli, aklı başında beyanatlar veriyor" diyen YRP'li yöneticiler Özel'in "Hamas’ın yaptığı terör eylemidir" sözlerini umursamadı.

GİRİŞ 12.04.2024 12:06 GÜNCELLEME 12.04.2024 12:06
Bu Habere 219 Yorum Yapılmış

YRP'de Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Uğurlu, STK ile İlişkiler Başkan Yardımcısı Seçim Aydın, Kadın Kolları'ndan Kevser Vural Yıldız ve Ayşegül Kapukaya'dan oluşan heyet, bayramlaşmak amacıyla gelen siyasi parti heyetlerini ağırladı.

YRP'yi, İYİ Parti'den Genel Başkan Yardımcıları Ayşe Sucu ve Taner Demirer, Gençlik Kolları Üyesi İleyda Tezcan; CHP’den Genel Başkan Yardımcısı Volkan Demir, Kadın Kolları MYK üyesi Armağan Akyüz ve Gençlik Kolları MYK Üyesi Batuhan Cakcak ile İzzettin Ataş başkanlığndaki Milli Yol Partisi heyetleri ziyaret etti.

YRP’LİLER ÖZEL’İ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

CHP'nin Yeniden Refah Partisi'ne (YRP) bayram ziyaretinde, YRP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Uğurlu, “Özgür Bey’in beyanatlarını dinliyorum, çok dengeli, aklı başında beyanatlar veriyor. Tam devlet adamı olarak beyanat veriyor. İşte devlet adamı böyle olur. Çok da güzel başarı yakaladı.” dedi.

Her seferinde İsrail üzerinden siyaset yapan YRP Özgür Özel'in "Hamas'ın terör örgütü olarak kabul edilmemesi son derece utanç verici. Hamas’ın yaptığı terör eylemidir." sözlerini görmezden geldi.

 

KAYNAK: HABER7
Dilan Can Haber7.com - Muhabir-editör
Haber 7 - Dilan Can

Editör Hakkında

2001 yılında Kocaeli'de doğdu. Gazetecilik mesleğine lise yıllarında başlayarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2023 yılında mezun oldu. 7 yıllık gazetecilik hayatında sunucu, editör, muhabir gibi birçok görevde bulundu. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Özel Haberler Muhabiri' olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 219
 • Salahattin ADANA 1 ay önce Şikayet Et
  Nede olsa KANKALARI
  Cevapla
 • ömer 1 ay önce Şikayet Et
  saadet partiside kemal kılıçtaroğlunu MÜCAHİT ilan etmişti ve sonrasında milletvekilliklerini kaptılar, yetmedi mecliste grup kurmak için birazdaha transfer yaparak grup kurdular , hatta bir milletvekili ölünce chp den özgür özel bir tane daha milletvekili tranferi gerçekleştirdi, ŞİMDİ SIRA YENİDEN REFAH PARTİSİNDE
  Cevapla
 • Mesut 1 ay önce Şikayet Et
  At izi it izine karışmış
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Adnan Oktar'ın kime methiyeler duzdugunu tüm Türkiye sosyal medyada gördü. bırakın bu boş isleri
  Cevapla
 • ekrem 1 ay önce Şikayet Et
  adı Refah , soyadı Erbakan diye oy verenler umarım bunları görüyordur , gerce görse ne olurki , 4 sene boyunca 2028 e kadar bu yalan ve tevzirat artarak devam edecek , emekli maaşı diye sandığa gitmeyip ders verdim sananlar , asıl dersi CHP DeM ve Fetö culer memkelete dersi vermeye başladı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Üniversiteli motokurye Ata'yı öldüren şüpheli için istenen ceza açıklandı
Kazdıkları siper İsrail askerlerine mezar oldu: Kassam keskin nişancısı vurduğunu indirdi