Sözcü'den masabaşı asparagas haber: Elinde patladı!

Sözcü'nün Atatürk baskılı tişört giydirdiği için merkeze alındığını iddia ettiği öğretmen hakkındaki gerçek ortaya çıktı. Öğretmenin PKK tarafından tehdit edildiği ve can güvenliği nedeniyle merkezi bir okula görevlendirildiği belirtildi.

Sözcü'den masabaşı asparagas haber: Elinde patladı!
Sözcü'den masabaşı asparagas haber: Elinde patladı!
GİRİŞ 01.05.2024 19:22 GÜNCELLEME 01.05.2024 19:42
Bu Habere 167 Yorum Yapılmış

Sözcü Gazetesi, Van'da bir köy okulunda 23 Nisan’da öğrencilerine Atatürk baskılı tişört giydirdiği için PKK tarafından tehdit edilen ve can güvenliği nedeniyle daha merkezi bir okula görevlendirilen öğretmenin açığa alındığını iddia ederek yine masabaşı, “araştır(a)mayan”, “soruştur(a)mayan” gazetecilik örneğine imza attı. 

‘Laiklik istismarcıları’nın ‘gerici’ furyası: CHP medyasında ‘28 Şubat’ rüzgarı!‘Laiklik istismarcıları’nın ‘gerici’ furyası: CHP medyasında ‘28 Şubat’ rüzgarı!

SÖZCÜ'DEN YALAN HABER!

Öğretmenin açığa alındığını öne süren Sözcü, “Van’a yeni atanan Ayşegül öğretmene bunu reva gördüler” diyerek, “Öğrencilerine 23 Nisan'da Atatürk tişörtü giydiren öğretmeni açığa aldılar. 23 Nisan için öğrencilerine zeybek oynamayı öğretti, Atatürk tişörtleri bastırıp dağıttı. Takdir beklerken görevinden oldu.” şeklindeki yalan haberi, üstelik 1. sayfasında duyurarak bir skandala daha imza attı.

Sözcü'nün 'Depremzedeye makarna' haberine Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan sert tepkiSözcü'nün 'Depremzedeye makarna' haberine Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan sert tepki

"YİNE SÖZCÜ, YİNE ASPARAGAS"

Oysa iddialar biraz araştırıldığında, Sözcü gazetesinin olayı çarpıttığı anlaşılıyor. Çünkü Van’da bir köy okulunda 23 Nisan törenlerinde Atatürk baskılı tişörtle öğrencilerine zeybek oynattığı için PKK tarafından tehdit edilen Ayşegül öğretmenin Milli Eğitim Bakanlığınca can güvenliği gerekçesiyle daha merkezi bir okulda görevlendirdiği ortaya çıktı. 

Sözcü’nün yalan haberi ortaya çıkınca, “Yine Sözcü, yine asparagas” yorumlarına neden oldu.

Ramazan'da İslam'a nefret nöbetini Cumhuriyet sürdürdü! Yine Peygamberimizi hedef aldılarRamazan'da İslam'a nefret nöbetini Cumhuriyet sürdürdü! Yine Peygamberimizi hedef aldılar

KAYNAK: HABER7
Ömer Aktaş Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ömer Aktaş

Editör Hakkında

1991 yılında Bayburt’ta doğdu. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Anadolu Ajansı'nda stajını yaptı. Yeni Şafak ve Akşam Gazetesi'nde çalıştı. Nisan 2021'den bu yana Haber7.com'da ‘Gündem Editörü’ olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 167
 • Ertuğrul 2 ay önce Şikayet Et
  Ne diyecekti bizim pkk li çocuklar tehdit etmiş o yüzden o okuldan alınmış mı diyecekti. PKK nin sözcüsü her türlü necaset var
  Cevapla
 • yazıcı 2 ay önce Şikayet Et
  Kuffar sözcüsü
  Cevapla
 • ömer faruk 2 ay önce Şikayet Et
  SÖZCÜ GAZETESİ KAPATILSIN. Çalışanlarda katrana batırılıp üzerilerine tavuk tüğüyle kaplansın, ne güzel olur. keşke yapabilseler.
  Cevapla
 • Osman 2 ay önce Şikayet Et
  Toplumu yanıltan bölüp parçalayan provakatör lük yapan vatan millet din düşmanlarının sözcülüğünü yapan paçavralara bu ülkede dur diyecek bir adalet bir yargı yok onlar ancak mazlumlara gücü yeter
  Cevapla
 • EFE 2 ay önce Şikayet Et
  Yalan yapan yazan sözcü gazetesine .Kapatin para cezasi verin.Yalan yazan gazetecilerde olmali bunlarida ceza verilmeli..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sıcaklık çakılıyor! Sarı kodlu uyarı...Şiddetli geliyor
Han Yunus'ta soykırım! Şehit edilen Filistinli sayısı açıklandı