AK Partili Gülver, borcu itirazsız kabul etti!

Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Beğendik beldesinde seçimleri kazanarak belediyeyi CHP’den teslim alan AK Partili Ferat Gülver, belediyenin borçlarını ilan ederken “Okudum, anladım, kabul ettim” dedi.

AK Partili Gülver, borcu itirazsız kabul etti!
AK Partili Gülver, borcu itirazsız kabul etti!
GİRİŞ 10.05.2024 23:32 GÜNCELLEME 10.05.2024 23:32
Bu Habere 56 Yorum Yapılmış

CHP’nin kazandığı AK Partili belediyelerde dev afişlerle borçlar ilan edilirken Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Beğendik beldesinde bunun tersi yaşandı.

AK Parti’den Beğendik Belediye Başkan Adayı olan Gazeteci Ferat Gülver, borçlu devraldığı belde belediyesiyle ilgili olarak sosyal medyada yaptığı duyuruda “Özellikle bazı CHP’li muhalefet belediyelerde dev pankartlar asılarak 5 yıl hizmet etmeyeceklerini ilan ediyorlar aslında. Adama sorarlar, ‘Niye aday oldun öyleyse?’ Biz Beyendik için hizmete talip olduk ve borcu da harcı da kabul ettik. ‘Okudum, anladım, kabul ettim’ diyerek imzaladık” dedi.

 

 

 

Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici

Editör Hakkında

İstanbul Şişli'de doğan Muhammet Binici, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı ve Spor Yönetimi bölümlerini bitirdi. Eğitimine, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Gazeteciliğe 2012 yılında yerel haber siteleri ve yerel gazetelerde başladı. Gündem, Magazin alanlarında editör-muhabirlik yaptı. 2016 yılında Yeni Akit Gazetesi'nde bir yıl muhabirlik yaptıktan sonra, 2020 Eylül itibariyle Haber7'de 'Gündem Editörü' olarak görevine devam etmektedir.
YORUMLAR 56
 • cemal.a 1 hafta önce Şikayet Et
  Tasarrufa nereden başlanılacağı yeterince açık değil mi?
  Cevapla
 • Kaan 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah huzurunda kabul etmez CHP nin burnundan getirir ins
  Cevapla
 • Yolcu 1 hafta önce Şikayet Et
  Asıl chpli belediyelerin borçlarının incelenmesi gerekir chpden chpye geçen belediyelerde borç çok kasa boş ama hiç sesleri çıkmıyor işçinin parasını bile ödeyemiyorlar ama hiç ses çıkaran yok özellikle izmir deki chpdeki ilçe belediyeleri araştırılsın herşey ortaya çıksın
  Cevapla
 • Nurkan 1 hafta önce Şikayet Et
  Bakanlık izin vermesin bu kadar borca yazık günahtır tüm partilere eşit yaklaşmalı
  Cevapla
 • Seçmen 211 1 hafta önce Şikayet Et
  Yerel Seçim Öncesi her belediye borcunu seçmene açıklasın o zaman nasıl dengeler oluşuyor hep beraber görelim!!!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarıyla ilgili kanun teklifi yasalaştı
Başkan Erdoğan'dan Beşiktaş'a tebrik