Haluk Levent hahamın kan donduran çağrısını paylaştı: Çocuk çocuk herkesi öldürün

AHBAP Derneği'nin kurucusu olan şarkıcı Haluk Levent Haham Eliyahu Mali'nin 'Çocuk çocuk herkesi öldürün' dediği videoyu paylaşarak 'Açık net! Soykırım yapıyoruz diyor.' dedi.

GİRİŞ 29.05.2024 15:51 GÜNCELLEME 29.05.2024 15:52
Bu Habere 147 Yorum Yapılmış

Terör devleti İsrail ordusunun 7 Ekim'den bu yana Gazze'ye 77 bin ton patlayıcıyla düzenlediği saldırılarda 15 bin 328 çocuk ve 10 bin 171 kadının hayatını kaybetti. Son yapılan açıklamalarda 10 bin kişinin enkaz altında veya kayıp olduğu, hastanelere ulaşan şehit sayısının 36 bin 96, yaralı sayısının da 81 bin 136 olduğu kaydedildi.

HAHAM AÇIK NET! 'SOYKIRIM YAPIYORUZ' DIYOR

BM toplantısında Gazze'deki katliama tepkisiyle bir kez daha büyük takdir toplayan AHBAP Derneği'nin kurucusu olan şarkıcı Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımında terör devletinin yaptığı soykırıma bir kez daha tepki gösterdi.

BM'de konuşan Haluk Levent'ten Netanyahu'ya Gazze tepkisiBM'de konuşan Haluk Levent'ten Netanyahu'ya Gazze tepkisi

Haluk Levent ve Murat Kekilli'den İsrail paylaşımı: Allah belanı versin İsrail!Haluk Levent ve Murat Kekilli'den İsrail paylaşımı: Allah belanı versin İsrail!

"BUNU HİTLER BİLE YAPMADI"

Video paylaşımında Levent şu ifadeleri kullandı: Haham Eliyahu Mali. “Çocuk çocuk herkesi öldürün” diyor. Sadece Eliyahu değil birçok Haham İsrail askerlerine tavsiye ediyor. Komutanlara konferans veriyorlar bazen. Hitler arada kurgu videolar çektirir dünyaya gösterirdi. Bunlar da bu da yok. Açık net! Soykırım yapıyoruz diyor,

HAHAM ELIYAHU MALI: BUGÜNÜN TERÖRİSTLERİ, DAHA ÖNCE YAŞAMALARINA İZİN VERDİĞİNİZ ÇOCUKLARDIR

İsrail'de bir okulda görev yapan aşırı sağcı Haham Eliyahu Mali, Yafa'da bir konferansta konuşan Haham Mali, İsrail ordusunda görev yapan cemaatine, "Gazze'de herkesi öldürün" çağrısı yaptı. Haham, bunun Yahudilik inancına uygun olduğunu savunarak, "Yasalara göre tek bir ruh bile yaşamamalı çünkü bu Mitzvah (İsrail'i düşmanlarından kurtarmak ve işgal topraklarına yerleşmek) savaşıdır. Siz onları öldürmezseniz, onlar sizi öldürecek." dedi.

Gazze Şeridi'ndeki bebeklerin sorulması üzerine Haham Mali, "Aynı şey, bugün bir bebek, yarın bir savaşçı. Bugünün teröristleri, daha önce yaşamalarına izin verdiğiniz çocuklardır. Teröristleri yaratanlar aslında kadınlardır." diyerek, İsrail askerlerini Gazze'de çocuk ve kadınları öldürmeye teşvik etti.

 

KAYNAK: HABER7
Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 147
 • Zekeriya 3 hafta önce Şikayet Et
  Kahrolsun netanyahu Kahrolsun siyonistler Kahrolsun kötülük kahrolsun chp kahrolsun zalimler kahrolsun zorbalık kahrolsun bozgunculuk kahrolsun zalimler kahrolsun kafirler kahrolsun katiller kahrolsun biden Kahrolsun kötülük KÖTÜLÜK ATMOSFERE DAYANDI Kötülük ATMOSFERE DAYANDI Kötülük ATMOSFERE DAYANDI Kötülük ATMOSFERE DAYANDI Kötülük ATMOSFERE DAYANDI Kötülük ATMOSFERE DAYANDI
  Cevapla
 • Özel biri 3 hafta önce Şikayet Et
  Gelse Hitler'i arama bugün yaşasaydı ellsrimizi yahudi sabunuyla yikiycaktik umarım Allah onlara tekrar bir hitler nasip eder bizde sabunsuz kalmayız .
  Cevapla
 • Delidumrul35 3 hafta önce Şikayet Et
  Dunya üstunde yeni bir canli türü ürüyor...lanetlenmiş gibi ustelik..ne akil ne mantik nede his var...birgun beni anlayacaksiniz diyen bir devlet adami vardi tee 2.dünya savaşı zamaninda..insanin,ruhu şad olsun.rahmetli nede hakliymis meğer diyesi geliyor..:((
  Cevapla
 • Cengiz 3 hafta önce Şikayet Et
  Ah Hitler! Bu dünya kıymetini bilememiş...
  Cevapla
 • Hakkı 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu zalimleri durdurmaliyiz bunları ve yularini tutan kim varsa
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile görüştü
Fırat Kalkanı ve Pençe Kilit bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi