Esra Erol’da kan donduran olay! Para karşılığı internetten...

ATV'nin ilgiyle takip edilen programlarından Esra Erol'da, bu hafta izleyici ekrana kilitledi. Eşi benzeri görülmemiş olaya tanıklık eden izleyiciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşte, Esra Erol’da yaşanan akılalmaz olay!

Esra Erol’da kan donduran olay! Para karşılığı internetten...
Esra Erol’da kan donduran olay! Para karşılığı internetten...
GİRİŞ 30.05.2024 11:07 GÜNCELLEME 30.05.2024 11:10
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Bu hafta programa dahil olan Sabiha Dönmez, gayrimeşru bir çocuğu bundan tam 8 yıl önce evlatlık edinerek ona yardımcı olduğunu söyledi. Dönmez’in açıklamalarına göre çocuğu doğuran annesi çöpe atmak üzereyken kendisi alıp büyütüyor. Fakat şimdilerde bin bir emekle büyüttüğü o çocuğu zamanında istemeyen annesi geri almak istiyor. İşte, Esra Erol’da izleyenleri şoka sokan olayın perde arkası!

ÇÖPE ATILACAKKEN BEN KURTARDIM!

Türkiye’nin gündemine bomba gibi oturan Sabiha Dönmez’in olayı aslında göründüğü gibi değil. Perde arkasında daha fazlası var.  Arkadaşı aracılığıyla 22 yaşındaki Aslıhan Ergül isimli genç bir kadının evlilik dışı bir ilişkiden çocuk doğuracağını ancak bu çocuğa bakmayıp çöpe atacağını öğrendi.

Duydukları üzerine telaşlanan Sabiha Hanım, hemen ortaya atılıp, "o çocuğa ben bakarım" dedi. Doğum sürecine kadar da Aslıhan Hanım’ın yanından ayrılmayan ve yardımcı olan Sabiha Hanım,  bebek doğduğunda daha hastanedeyken bile Aslıhan’ın 1 günlük bebeğini emzirmek istemediğini belirtti.

Ünlü oyuncu isyan etti! Doğuma günler kala...Ünlü oyuncu isyan etti! Doğuma günler kala...

8 yıl boyunca bebeğe bakan Sabiha Hanım, biyolojik anne Aslıhan’ın "çocuğun babasını buldum, çocuğumu istiyorum” cümleleriyle karşılaştı.

BANA DAVA AÇILDI!

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sabiha Hanım, "Bu 8 yılda çok rahat yaşıyorduk. Anne yoktu baba yoktu. Sahip çıkan yoktu. 2023'te bana bir telefon geldi "Biz çocuğu almak istiyoruz" şeklinde. Geçen sene onuncu ayda da bana mahkeme açıldığını öğrendim. Biyolojik anne ile arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım. Çocuklarımı okuttum büyüdüler bende böyle bir evlatlık edinmek istedim. Kendimde yetim olduğum için anne sevgisine hasretim. Arkadaşım evlilik dışı bir ilişki ile çocuğun dünyaya geldiğini biyolojik annenin çocuğu kuruma vereceğini söyledi. Bende 2 yaşında anne tarafında terk edilmiştim. Onun için çok bakmak istedim." İfadelerine yer verdi.

Mahkeme son noktayı koydu! İşte, Cem Yılmaz'ın ödeyeceği tutar!Mahkeme son noktayı koydu! İşte, Cem Yılmaz'ın ödeyeceği tutar!

ANNESİNİN HER ŞEYİYLE DOĞUMA KADAR BEN İLGİLENDİM!

Doğum sürecine kadar Aslı Hanımın tüm ihtiyaçları ile ilgilendiğini belirterek, "Doğum sürecine kadar ben anneyi doğum hazırladım. Hastaneye götürdüm kontrollerini, aşılarını yaptırdım. 2016'nın 3. ayın birinde erkek evladımız dünyaya geldi. Bebeği hastaneden kendisinden aldım. Ondan sonraki süreçte anne sadece 1 kere geldi. Ondan sonra kesinlikle arayıp sormadı. Aslıhan Hanım "ailem bu olayı duyarsa beni öldürürler" dedi. Ben çocuğu aldım eve geldim kendisi arabaya binip gitti. Hastanede bile emzirmek istemedi." Dedi.

BEBEĞİ İNTERNETTEN SATIŞA SUNDU!

Sabiha Dönmez, açıklamalarına devam ederken biyolojik anne Aslıhan’la ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Annenin ikinci çocuğunu da internetten sattığını açıklaması üzerine tüm stüdyo buz kesti.

"Samet 6 aylıktı. Sağlık Ocağı kendisini aramış bende annesine ulaşmaya çalışıyorum gel bir an önce kimlik çıkar. Aşılarını yaptıralım sağlığı çok önemli " dedim. "Yok" dedi. Ben kesinlikle gelmiyorum dedi. Sonra Sağlık Bakanlığından arıyorlar Aslıhan Ergül'den doğan bir çocuk var. Bu çocuk nerede? Sağlık Ocağı kendisini arayınca çocuğun öldüğünü söylüyor. Doğumda ben yanında olduğum için benim bilgilerime ulaşınca sağlık ocağı polise bildiriyor. Öldü denilen çocuk Sabiha Dönmez tarafından bakılan çocuk olarak tespit ediliyor. Bir gün baktım polis kapıya geldi. Yalan söylemek zorunda kaldım ve anneni çocuğa benim baktırdığımı annenin çalıştığını ve arada gelip gittiğini çocuğun ihtiyaçlarını karşıladığını söyledim. Polis te hayır anne ile birlikte karakola geleceksiniz deyince bende Aslı'yı aradım "Çabuk buraya gel polis kimlik soruyor" deyince Aslı da geldi. Benim polis söylediğimi gibi söyledi. Ertesi gün çocuğun kimliğini çıkardık. Aslı evlilik dışı ilişkiden doğan çocuğunun olduğunu ailesinin öğrenmesi takdirde öleceğini söyledi. Bende 6 ay sonra çocuğun velayetini aldım. Mahkeme kararıyla evlatlık edindim. Bu zamana kadar" ben aslan parçası gibi baktım. Allah aşkına 8 sene sonra mı çıkılır. 8 yıl çok güzeldi. O benim evladım ben onu büyüttüm ben ona emek verdim. Aslı bebeğini çöpe atacaktı. Ben kurtardım. Aslıhan 2. bebeğini internetten sattı. " ifadelerine yer verdi.

O KADINI KONUŞTURMAYIN!

Kısa süre sonra Sabiha Hanım’ın iddialarına cevap vermek için canlı yayına bağlanan biyolojik anne Aslıhan; "Esra hanım o kadını konuşturmayın. Gerçekten çok yalancı ve düzenbaz bir kadın. Babasına da söylemedim. Korktuğum için sakladım." İfadelerine yer verdi.

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 4
 • Misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  güzel program, çok yardımcı olur.
  Cevapla
 • doğruya doğru 3 hafta önce Şikayet Et
  bu tarz yayınlar yasaklanmalı , insanlar izleye izleye kötüyü normal kabul etmeye başladı
  Cevapla
 • Levrock 3 hafta önce Şikayet Et
  yanlisin var. Senin gibi insanlarin görmezden geldigi gercek hayat ve gercek Türkiye bu. Buda daha hic birsey. Aklina gelebilecek her seyi yapiyor bu Millet. Aslinda daha acik konusabilsek, hemen herseyi yasaklamak istemesek, bir cok sorunu cok daha dogru cözebiliriz.
  Cevapla
 • bi kul 3 hafta önce Şikayet Et
  ÇOK ÜZÜCÜ DURUM BİYOLOJİK GERÇEK ANNE ASLININ ELİNDE bu ÇOCUK MAHFOLUR
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İYİ Partili başkandan kadınlara çirkin itham: Lezbiyenlerin mesken tuttuğu bir plaj!
AK Parti'de görev değişimi! 2’si büyükşehir 5 il başkanı...