Erdoğan imzaladı: Atama Kararları Resmi Gazete'de

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzaladı. Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Erdoğan imzaladı: Atama Kararları Resmi Gazete'de
Erdoğan imzaladı: Atama Kararları Resmi Gazete'de
GİRİŞ 01.06.2024 00:26 GÜNCELLEME 01.06.2024 00:26
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Son dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan imzaladı. Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Hakkı ŞEKERBAY, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Irak Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince Irak ile İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Anıl Bora İNAN atanmıştır.

Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Vergi Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Vergi Müfettişleri Abdurrahman SAĞLAM, Ayşe SAVAN ÖZKURT, Gökhan YILDIZ ve Sevim ASLAN ERKAN atanmıştır.

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 3
 • mert 1 ay önce Şikayet Et
  nerde kaldı tasarruf
  Cevapla
 • Aksaray 1 ay önce Şikayet Et
  Aksaray Gençlik spor müdürleri ne zaman degişecek?
  Cevapla
 • Muhammed Numan 1 ay önce Şikayet Et
  Evini idare etmekten aciz insanlar seni eleştiriyor reis. 100 milyonluk ülkeyle mı uğraşırsın yoksa yedi düvelle mi, Rabbim istikametli işlerde muvafık etsin ve istikametini artırsın amin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Canlı yayında bomba kulis! ‘Kılıçdaroğlu harekete geçti’
Deprem korkusu göçü arttırdı! İstanbul'dan kaçanlar bu şehri tercih ediyor