Tramvaydan gelin arabası ile şehir turu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi hafif raylı sistemde çalışan vatmanlar Zeynep Tülin Taşdemir ve Ümit Ergören çifti nikahtan önce gelin arabası gibi süslenen tramvayla şehir turu attı.

Tramvaydan gelin arabası ile şehir turu
Tramvaydan gelin arabası ile şehir turu
GİRİŞ 02.04.2011 16:24 GÜNCELLEME 02.04.2011 16:24

Burç Kavşağı'nda balonlar ve kurdelelerle gelin arabası gibi süslenen tramvaya gelinlik ve damatlıklarıyla binen Taşdemir ve Ergören, yakınları, çalışma arkadaşları ve basın mensuplarıyla birlikte şehri gezdi.

Tramvayın koltuğuna ilk önce gelin Zeynep Tülin Taşdemir sonra da damat Ümit Ergören oturdu. Vatman çift, durakta bekleyen yolcuların şaşkın bakışları arasında son durağa kadar seferlerini gerçekleştirdi. Balonlar ve kurdelelerle süslenmiş tramvayı gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Cep telefonlarıyla anı ölümsüzleştiren vatandaşlar, çifti her durakta alkışladı.

Vatman eğitimleri sırasında tanıştıklarını, evliliğe ilk adımlarını mesleklerini icra ettikleri vatman koltuğunda atmayı hayal ettiklerini anlatan damat Ergören, ''Bu hayalimizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Asım Güzelbey ile paylaştığımızda bizi onurlandırdı, bu hayalimizin gerçekleşmesine izin verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz'' dedi.

Hem eşine hem de işine aşık olduğunu söyleyen Ergören, çok mutlu olduğunu söyledi.

Gelin Taşdemir de raylı sistem çalışanları olarak bir aile gibi olduklarını ifade ederek, ''Çok heyecanlıyım'' dedi.

Vatman çift, son durakta inerek gelin arabasıyla nikahlarının kıyılacağı Şahinbey Nikah Salonu'na gitti.

ANKA

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Turgut Altınok canlı yayında gençlerle misket oynadı
MSB HİSAR-O'yu paylaştı! Hedefleri böyle imha etti...