Önce yoldaki araçları sonra polisi taşladılar

Kağıthane’de TEM Bağlantı Yolu'nda seyreden araçları taşlayan gruba polis müdahale etti.

Önce yoldaki araçları sonra polisi taşladılar
Önce yoldaki araçları sonra polisi taşladılar
GİRİŞ 30.05.2011 00:20 GÜNCELLEME 30.05.2011 00:20
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Grup polise taş atarak karşılık verince polisle grup arasında kovalamaca yaşandı. Çok sayıda gösterici gözaltına alındı.
   
Edinilen bilgiye göre, Nurtepe’de yüzleri maskeli bir grup, TEM Bağlantı Yolu üzerinde seyreden araçları taşlamaya başladı. Atılan taşlardan çok sayıda araç hasar gördü. MHP’nin seçim araçları da taşlardan nasibini aldı.
   
Olaylar nedeniyle trafik kilitlendi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Asayiş polisi grubun bulunduğu caddede önlem aldı. Göstericiler polisi de taşlamaya başladı. Kalkanlarla kendilerini korumaya çalışan ekipler, zırhlı araçların da yardımıyla grubu kıstırdı. Polis de gruba taş atarak ve biber gazı kullanarak karşılık verdi.
   
Takviye ekiplerin gelmesiyle kovalamaca başladı. Çok sayıda gösterici gözaltına aldı. Daha sonra olay yerine Çevik Kuvvet polisi geldi. Çok sayıda mahalleli polis aleyhine sloganlar atarak Çevik Kuvvet polisinin yanına gelerek gözaltına alınanların bırakılmasını istedi. Polis şahısları sakinleştirmek için mahalleye girmek yerine yol kenarında bekledi. Polisin mahalleden çekilmesini isteyenler, araçların taşlanmasına ise göz yumdu.
   
Grubun dağılması ile olaylar sona erdi. Polisin mahalledeki önlemleri sürüyor.

KAYNAK: CİHAN
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • necdet kızılırmak 9 yıl önce Şikayet Et
    Nurtepe’de yüzleri maskeli bir grup,. Hiç bir şey yapmasa bile yüzü maskeli gezmek suç değilmi ? Hele araçlara taş atanlara müdahele etmemekte polisin suçu değilmi ? Ne tür bir memlekette yaşıyoruz, yazı yazan suçlu, taş atan suçsuz !!!!
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Yağda fırsatçılık: Kur düştü fiyatlar düşmüyor
Boris Johnson kötü haberi duyurdu! Mutasyon virüs açıklaması: Bazı kanıtlar var...