Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü! Furkan Dede'ye canlı yayında sert ikaz...

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, daha önce Semih Öztürk'ü kovduğu iddiası ile gündeme gelmişti. Ilıcalı, bu kez de Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede ile karşı karşıya geldi. Furkan Dede'nin programda, Ogeday'ın sakatlığını sorgulaması üzerine Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı. İkili arasında gergin anlar yaşandı.

Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü! Furkan Dede'ye canlı yayında sert ikaz...
Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü! Furkan Dede'ye canlı yayında sert ikaz...
GİRİŞ 15.06.2022 09:08 GÜNCELLEME 15.06.2022 09:08
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Acun Ilıcalı, TV8 ekranında yayın hayatına devam eden Survivor Ekstra programında sunuculuk ve yorumculuk yapan Furkan Dede'ye sert ikazda bulundu. Survivor All Star yarışmacılarından Ogeday'ın sakatlığı ile ilgili yorum yapan Dede, canlı yayında uyarı aldı. 

Survivor Ekstra'nın 13 Haziran gecesi yayınlanan bölümünde, Furkan Dede, yarışmacılardan Ogeday Girişken'in sakatlığına ilişkin yorumlar yaptı. Dede, Ogeday'ın yarım yürüdüğünü, sonrasında ise kürek çektiğini belirterek "Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir" ifadelerini kullandı.

ACUN AÇZI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

TV8'in sahibi ve Suvivor'un yapımcısı Acun Ilıcalı, Furkan Dede'nin sakatlıkla ilgili bu görüşlerine oldukça sinirlendi. Kızgınlıkla canlı yayına telefon ile bağlanan Acun Ilıcalı, Furkan Dede'yi ikaz etti.

Israrla Furkan Dede'ye sorular yönelten Ilıcalı, soru işaretinin ne olduğunu sordu. Dede, doktor kararını itiraz etmediğini ifade etti ve "Normalinde sakat olan bir insan bu kadar parkura üst üste çıkabilir mi" sorusunun altınız çizdi. 

Acun Ilıcalı ise bu soruya sinirlendi ve "Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o" ifadeleri ile tepki verdi. 

Furkan Dede

ACUN: YARIŞMACILARIN HAKKINA...

Acun Ilıcalı, sözlerinin devamında, "Sen bütün konuşmanda düşüncesel zanna geçtin." dediği Furkan Dede'ye, "En başından beri benim sizden ricam şu. Niyet üzerinden insanlara yorum yapmayın. " dedi. 

Ayrıca, Ilıcalı, Dede'ye, "Şu hassas dönemde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun." ifadelerini kulandı. 

Acun Ilıcalı

SEMİH ÖZTÜRK KOVULMUŞTU

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur, Acun Medya Genel İdari Koordinatörü ve Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olan Alpay Kazan'ın vefatının ardından, sosyal medyada çok konuşulan bir paylaşım yaptı. Öztürk'ün eşi, paylaşımında, "Hayatımdaki herkesi affettim. Bir seni affedemedim. İki dudağımın arasından çıkmıyor 'helal olsun'. Acım, öfkem, kırgınlığım geçmiyor" ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine Semih Öztürk, Survivor Ekstra'ya çıkmamaya başladı. İddiaya göre, Semih Öztürk, eşinin sosyal medya paylaşımı yüzünden işten kovuldu. 

Semih Öztürk

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 18
 • Realite 3 ay önce Şikayet Et
  Sorgulayan toplumlar yetiştirmek sayılarının artması demek toplumda haksız kazançların önünün kesilmesi demek.Hakla batilin savasidir aslinda bu.Yasanilan hicbir toplumda insanları kandırmak meşru görülmemeli ve teşvik edilmemelidir.Ne pahasina olursa olsun.Aksi halde gün gelir o sizleride bulur.Yöneticilik her duruma meşrutiyet kazandırma idaresi kazandırma değildir.Koordinasyon ve varsa sorunlar o çözme yeridir.
  Cevapla
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  Aslında oradaki yorumcular da para ile alındığı için,ne söyleyeceklerine boş işler kanalı sahibi karar veriyor.
  Cevapla
 • serdar ar 3 ay önce Şikayet Et
  boş işler müdürü Acun !!!
  Cevapla
 • İşte öyle 3 ay önce Şikayet Et
  Oğlum... patron her zaman haklıdır ve parasını veren düdüğü çalar ve hem de gavurun ekmeğini yiyen kılıcını da sallar... Bu kadar atasözü boşuna mı söylendi....
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 3 ay önce Şikayet Et
  Boş beleş bir program olduğu İçin reyting uğruna planlanmış bir girişim olduğu kabak gibi ortada.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu'nun Sabiha Gökçen Havaalanı hakkındaki sözleri yine gündemde
Manisa'da tarlasından servet fışkırdı! 50 milyon dolar teklif ettiler