Survivor yarışmacısından mutlu haber! Annesi açıkladı! Dağhan Külegeç eşi...

Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Survivor 2013'te mücadele veren Dağhan Külegeç evlilik haberi ile gündem oldu. Kavak Yelleri dizisi ile ün salan ardından Güldür Güldür Show'da Tayfur karakterini canlandıran ünlü oyuncu Dağhan Külegeç evlendiği isimle seyirciyi meraklandırdı. İşte Dağhan Külegeç'in eşi...

Survivor yarışmacısından mutlu haber! Annesi açıkladı! Dağhan Külegeç eşi...
Survivor yarışmacısından mutlu haber! Annesi açıkladı! Dağhan Külegeç eşi...
GİRİŞ 20.10.2022 15:05 GÜNCELLEME 20.10.2022 15:06

2013'te Survivor'da Ünlüler takımında yer alan Dağhan Külegeç evlilik haberi ile sosyal medyada gündem oldu. Evlilik haberini Dağhan Külegeç'in bizzat annesi verdi. Ünlü oyuncunun evlilik haberi ise oldukça şaşırttı. 

Survivor Dağhan

1998'den beri oyunculuk kariyerine devam eden Dağhan Külegeç, Kaval Yelleri dizisindeki Efe karakteri ile akıllara kazınmıştı. Daha sonrasında Survivor'da mücadele veren Külegeç Güldür Güldür Show'da da oyunculuk performansı sergileme fırsatı bulmuştu. Külegeç, şimdi ise özel hayatıyla adından söz ettiriyor. 

Dağhan Külegeç

Oyuncu Dağhan Külegeç'in annesi Ayşe Erbulak, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla evlilik haberini duyurdu. Anne Külegeç, "Çok tatlı bir kızı istedik, o güzelim ailesi de kabul etti. Söz kestik, nişan yaptık. Artık resmi olarak kayınvalide oldum.Artık düğünü konuşuyoruz" açıklamasıyla paylaşım yaptı. 

İşte, merak edilen Dağhan Külegeç'in eşi: 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Konya'da 24. zaferin tarihe geçen kareleri!
AB Başkanı Von der Leyen için yolun sonu geldi! UCM'ye suç duyurusunda bulunuldu