Kazada ağır yaralanmıştı! Oyuncu Sergen Deveci'nin son durumu belli oldu, müjdeli haberi kendisi verdi

Turneden dönen tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün TIR'a çarpmasının akabinde ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Sergen Deveci'nin son durumu belli oldu. Deveci, sosyal medya hesabından hayranlarına seslendi.

Kazada ağır yaralanmıştı! Oyuncu Sergen Deveci'nin son durumu belli oldu, müjdeli haberi kendisi verdi
Kazada ağır yaralanmıştı! Oyuncu Sergen Deveci'nin son durumu belli oldu, müjdeli haberi kendisi verdi
GİRİŞ 24.11.2022 17:15 GÜNCELLEME 24.11.2022 17:23

21 Kasım Pazartesi gecesi Amasya-Çorum otoyolunda meydana gelen trafik kazasının gündemdeki yeri hala tazeliğini koruyor.

'Baş Belası' turnesinden dönen bir dizi oyuncuyu taşıyan minibüsün TIR'a arkadan çarpması sonucu 3 aktör hayatını kaybetmiş, Sergen Deveci de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. 

Trafik kazasında yer alan diğer oyuncular da civardaki hastanelerin acil servisine kaldırılırken, Deveci; bir dizi kritik süreçten geçmiş, 8 saatlik operasyona tabii tutulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ambulans uçakla İstanbul'a sevk edilen aktörün boynunda ve omurgalarında kırık olduğu bizzat doktoru tarafından kamuoyuna duyurulmuştu.

Sergen Deveci bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hayranlarının gönlüne su serpti. Deveci'nin açıklamaları şu şekilde:

"Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum sadece.

Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum. Gündemi bu şekilde meşgul ederek size zarar vermek istemiyorum. Sevginizi kısacık sürede gayet derinden hissettim.

2. Baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin."

Meydana gelen kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Ramazan Dengiz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ramazan Dengiz
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Fidan: BMGK yine başarısız oldu!
İsrail: Katar ile savaştan sonra hesaplaşacağız!