Pınar Deniz dalga konusu oldu! "Hukuk okumadan avukat rolü yapınca..."

Yargı dizisindeki Ceylin karakteri ile üne kavuşan Pınar Deniz'in ödül konuşması sosyal medyada gündem oldu. Dünyayı kurtarmak için oyuncu olduğunu açıklayan Pınar Deniz ile hem dalga geçildi ve hem de tepki verildi.

Pınar Deniz dalga konusu oldu! "Hukuk okumadan avukat rolü yapınca..."
Pınar Deniz dalga konusu oldu! "Hukuk okumadan avukat rolü yapınca..."
GİRİŞ 06.12.2022 08:12 GÜNCELLEME 06.12.2022 08:12
Bu Habere 39 Yorum Yapılmış

Şimdilerde Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı. Ödül konuşmasında 'dünyayı kurtarma' hedeflerinden bahseden Pınar Deniz sosyal medyanın diline dolandı.

Pınar Deniz

4 Aralık Pazar akşamı 48. Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü ise Pınar Deniz aldı. Ödülünü aldıktan sonra Pınar Deniz şu konuşmayı yaptı:

İzlediğim filmde, para yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım, hızımı alamadım metroda arkadaşıma şunları söyledim; benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım dedim. Ve tam olarak bu duygu beni oyuncu yaptı. Teşekkür ederim.

Pınar Deniz kimdir ve aslen nerelidir? Yargı 'Ceylin' Pınar Deniz’in asıl mesleği ne? Pınar Deniz kimdir ve aslen nerelidir? Yargı 'Ceylin' Pınar Deniz’in asıl mesleği ne?

SOSYAL MEDYADA DALGA KONUSU OLDU

Oyunculuk ile dünyayı kurtarma hedefini ilişkilendiren Pınar Deniz'in bu sözleri sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları Pınar Deniz'in bu konuşmasına hem tepki gösterdi hem de dalga geçti. İşte o yorumlardan bazıları:

 • Sınırda nöbet bekleyenler değil, şovmen sen kurtarıyorsun ülkeyi kesinlikle. Gerçek hayatta da böyle. İşin şov kısmını başaranlar görünüyor sadece, gerçekten iş yapanlar değil.

 • Çok saçmaydı, izlerken utandım.

 • Bence oyuncu olmak dünyayı kurtarmaz. Ama işini hakkıyla yapmak dünyayı kurtarır. 

 • Ya bu ünlülerin metroya binme olayı, tamamen yabancılar yapıyor diye. Yoksa evlerine falan çok uzak bunların metro istasyonları.

 • Hukuk Fakültesi'nin ilk yılında dünyayı değil de en azından ülkeyi düzelteceğimize inanırdık. Okulun ikinci yılında ise mezun olsak yeter derdik. Pınar Deniz Hanım, hukuk okumadan avukat rolü yapınca bir şeyleri değiştireceğini sanmış olabilir. 

 • Ünlüler duygusal konuşacağım, edebiyat yapacağım diye saçmalayın lütfen ya. Pınar Deniz'in konuşmasından bir şey anlayan var mı? Gerçekten çocukların kaçırılması ile senin ünlü olmanın, Altın Kelebek almanın ne alakası var? 

Kim Milyoner Olmak İster'de ender görülen olay! Milyonluk soruya ulaştıKim Milyoner Olmak İster'de ender görülen olay! Milyonluk soruya ulaştı

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 39
 • Adnan 1 ay önce Şikayet Et
  Zaten amaç konuşma yapmak değil, gündem olmaktı. Başardı mı, evet başardı. Reklamın iyisi - kötüsü olmaz.
  Cevapla
 • ADANALI ALİ 1 ay önce Şikayet Et
  chp zihniyeti...çünkü işin içinde samimiyetsizlik, özenti, yalan ve çalma var...
  Cevapla
 • Hyr 1 ay önce Şikayet Et
  adalet gönül meselesi. hukukçu olup hırsızın yardımcısı olan da var.
  Cevapla
 • Milletin Avukatı 1 ay önce Şikayet Et
  Kendini kurtarsında..
  Cevapla
 • okay 1 ay önce Şikayet Et
  kurtardınmı bari
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak yeni hamle! CHP'de sular durulmuyor
HDP'li vekil Türkiye'ye soykırım iftirasında bulundu