Hafsanur Sancaktutan hastanelik oldu! Apar topar hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan hastanelik oldu. Sosyal medyanın gündemine oturan bu haberin ardından Hafsanur Sancaktutan'ın sağlık durumu merak edildi. İşte detaylar...

Hafsanur Sancaktutan hastanelik oldu! Apar topar hastaneye kaldırıldı
Hafsanur Sancaktutan hastanelik oldu! Apar topar hastaneye kaldırıldı
GİRİŞ 17.01.2023 09:48 GÜNCELLEME 17.01.2023 09:48

En son Darmaduman dizisi ile ekranlara gelen genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan'dan kötü haber geldi. Oyuncu Hafsanur Sancaktutan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

2015'ten beri oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu Sancaktutan, hastalığı ile gündeme geldi. Bu haber Sancaktutan'ın sevenlerini bir hayli endişelendirdi.

Cüneyt Arkın'ın oğlundan, miras kavgası iddialarına sert yanıt! 'Parayı bizim için değerli kılan...'Cüneyt Arkın'ın oğlundan, miras kavgası iddialarına sert yanıt! "Parayı bizim için değerli kılan..."

Hafsanur Sancaktutan

Alınan bilgiye göre, 13 Ocak akşamı Hafsanur Sancaktutan ailesi ile birlikte bir mekana yemek yemeye gitti. Yemekten sonra rahatsızlanan ünlü oyuncu fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. 

Apar topar hastaneye kaldırılan Sancaktutan'ın midesinin yıkandığı öğrenildi. Oyuncu, tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildi.

Survivor yarışmacılarının haftalık ücretleri şoke etti! Adada kalmak için bakın ne kadar kazanıyorlarSurvivor yarışmacılarının haftalık ücretleri şoke etti! Adada kalmak için bakın ne kadar kazanıyorlar

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ebu Ubeyde'den flaş açıklama! 'Başarıyoruz...'
Cenazede Hz. Ömer ve Hz. Fatıma ile ilgili skandal sözler! İran neyin peşinde?