Yıldız Tilbe açtı ağzını yumdu gözünü: Şeytan bile Allah'ı biliyor, bunlar bilmiyor!

Yıldız Tilbe gündeme bomba gibi düşen sözlere imza attı. İsveç'te kutsal kitaba uzanan elleri topa tutan Yıldız Tilbe, "Firavun suyun dibinde, Nemrut bir sivrisineğin kanadıyla geberdi gittiler. Bakalım sizi ne bekliyor." dedi.

Yıldız Tilbe açtı ağzını yumdu gözünü: Şeytan bile Allah'ı biliyor, bunlar bilmiyor!
Yıldız Tilbe açtı ağzını yumdu gözünü: Şeytan bile Allah'ı biliyor, bunlar bilmiyor!
GİRİŞ 25.01.2023 14:31 GÜNCELLEME 25.01.2023 14:31
Bu Habere 69 Yorum Yapılmış

Yıldız Tilbe, dünya gündemine oturan İsveç'te İslam'a edilen hakarete, Kuran-ı Kerim'in yakılmasına sessiz kalmadı. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe "Şeytan bile Allah'ı biliyor, bunlar bilmiyor" diyerek tepkisini dile getirdi.

Sık sık gündemdeki konularla ilgili yorumlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmayı ihmal etmeyen Yıldız Tilbe, bu kez de İsveç'te aşırı sağcı politikacı Rasmus Paludan'ın Kur'an-ı Kerim yakması ile ilgili olayla ilgili açtı ağzını yumdu gözünü.

Ünlü sanatçı, twitter hasabı üzerinden yaptığı değerlendirmede Firavun'un da Nemrut'un da acı bir şekilde öldüğünü, Kuran-ı Kerim'e bu saygısızlığı bunu yapanların da cezasız kalmayacağını ifade etti. 

Yıldız Tilbe nereli? Yıldız Tilbe kaç yaşında? Yıldız Tilbe şarkıları...Yıldız Tilbe nereli? Yıldız Tilbe kaç yaşında? Yıldız Tilbe şarkıları...

Yıldız Tilbe

İşte Yıldız Tilbe tarafından atılan o twetler:

Bu insanlık dışı ülkelerin, kitabımıza inançlarımıza ilk hakaretleri değil, daha önce Paris'te Avrupa başkanları vb. toplanıp peygamberimize hakaret yürüyüşü yapmışlardı, İsveç, Danimarka,  Avrupa Birliği Nato ve dostları, bütün kurum kuruluş yasalarıyla Allah düşmanıdır.

Allah ve indirdiği kitaba düşman olanlardan hiç kimseye dost olmaz, euro dolar silah ilaç sanayi ve tüm oyuncaklarıyla, yalancı kanun ve yasalarıyla dünyayı işgal etmişler, insanları kendi ülkelerinde esir aç susuz yoksul bırakmışlar, bunlar kötülük birliği, iyiliğe düşmanlar.

Bu dünya çok Firavun gördü . Çok Karun geçti gitti, Süleyman A.s verilen zenginliğe hangi sefil ulaşabilir a zavallılar, Firavun suyun dibinde, Nemrut bir sivrisineğin kanadıyla geberdi gittiler. Bakalım sizi ne bekliyor.

Allah'a ulaşmak öyle kolay mı? Allah sizinle niye muhatap olsun, sineği var suyu var ateşi var gözün görmediği askerleri var, gönderir birini işiniz çok basit biter. Allah ile peygamberleri muhatap olamıyor, siz kimsiniz, ancak çukurunuza girersiniz, Ateşiniz bol olsun.

İsveç Başbakanıymış, Danimarka ve Avrupa Birliği Başbakanlarıymış. Siz ancak kendi başınıza bakarsınız. Natoymuş, düşkünler takımı, birbirine yaslanarak ayakta duranlar, ülkem ve değerlerinin düşmanları, kazanamayacaksınız, hasmınız Allah. 

Kuranı Kerim'e kurban olanlar, şehitler, evliyalar, peygamberler ve Allah'ın gerçek kullarıdır. Ona dil el düşünce ile uzananlar şeytandan beterdirler, çünkü şeytan bile Allah'ı biliyor, bunlar bilmiyor.

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 69
 • Sarıcanlı23 2 gün önce Şikayet Et
  Yıldız hanım hep milli durmuştur.Yolu her daim açık olsun.
  Cevapla
 • OĞUZ BEY 2 gün önce Şikayet Et
  TANRI tektir. Ordusu TÜRKTÜR.Helal olsun sana
  Cevapla
 • Türk Yıldızı 2 gün önce Şikayet Et
  helal yıldız reisss.Partikur oy verelim.Türk yıldız partisi
  Cevapla
 • Bir garip yolcu 2 gün önce Şikayet Et
  Yüreğine sağlık kardeşim meğer içimizde ne cevherler gizliymişte biz göremiyormuşuz
  Cevapla
 • Kul Ahmet 3 gün önce Şikayet Et
  Harbi delikanlı kadınsın.Ortalıkta sanatcıyım diye geçinen din düşmanı soytarı takımına kapak yapmışsın.Rabbim gönlüne göre versin...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Altılı masa Sözcü'yü bile çıldırttı! "EYY aday! Geldiysen 6 kez masaya vur"
Başkan Erdoğan: İnşallah 2025 yılında bitiriyoruz