Survivor'da kim elendi? 25 Ocak'ta elenen isimi Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor 2023'te yeni bir eleme daha yaşandı. 4 kişinin potada yarıştığı programda bir yarışmayı hayallerine veda etti. Peki 25 Ocak'ta Survivor'da elenen isim kim oldu? Yusuf Güney mi, Aziz mi, Aleyna mı yoksa Chaby mi? İşte detaylar...

Survivor'da kim elendi? 25 Ocak'ta elenen isimi Acun Ilıcalı açıkladı
Survivor'da kim elendi? 25 Ocak'ta elenen isimi Acun Ilıcalı açıkladı
GİRİŞ 27.01.2023 15:37 GÜNCELLEME 27.01.2023 15:37
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

TV8'de yayın hayatını sürdüren yarışma programı Survivor ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Peki bu hafta, Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da kim elendi? 

Yıllardan beri TV8'de izleyici ile buluşan Survivor'da yeni bir veda daha yaşandı. 25 Ocak Çarşamba gecesi ekrana gelen bölümde potada ise 4 kişi, yarışmada kalma mücadelesi verdi. 

4 DAY BELLİ OLDU!

Oynanan ilk oyun sonucunda yokluk adasına giden isim Yusuf Güney ve Ertuğ oldu. Yapılan düello sonucunda Ertuğ kendisini kurtardı.

İkinci dokunulmazlık oyununda ise yokluk adasına giden isim Aziz ve Fatih oldu. Yapılan düello sonucunda kendisini kurtaran yarışmacı Fatih oldu.

2 adayın belirlenmesinin ardından konseyde 3'üncü aday Aleyna oldu. 

Performans birincisi olan Osman Can ise Chaby'i aday gösterdi. 

ADAYLAR KİM?

 • Yusuf Güney

 • Aziz

 • Aleyna

 • Chaby

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor'dan elenen isim Aleyna oldu. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 2
 • arkadaş 1 yıl önce Şikayet Et
  reklamlarrrr
  Cevapla
 • ümit 1 yıl önce Şikayet Et
  Hala bu yarışmayı izleyenler varmı yaa. Adam kızı ne isterse onu yapıyor . Geçen sene nisa gibi birisini şampiyon yaptı. Ve adem gibi bi yarışmacı buna ses çıkarmadı , %100 birinciyi kendi belirleyen bi yarışma . Cemal can . Nisa gibi insanların bu yarışmada şampiyon olarak çıkması bunun bir kanıtı.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkent'te kazanan çıkmadı! İlk finalist Dolmabahçe'de belli olacak
Yunanistan neye hazırlık yapıyor? Neden Demir Kubbe'nin peşine düştü?