Gülsim Ali'den ağızları açık bırakan itiraf: Rahat rahat istediğimi yapsam!

TRT1'deki Gönül Dağı ve Al Sancak'ın efsane oyuncusu yaptığı açıklamalar ile gündeme geldi. Gülsim Ali bazen insanlar tarafından tanınmak istemediğini, rahatça davranabilmek istediğini dile getirdi. Gülsim Ali'nin bu sözleri sosyal medyada yankı buldu.

Gülsim Ali'den ağızları açık bırakan itiraf: Rahat rahat istediğimi yapsam!
Gülsim Ali'den ağızları açık bırakan itiraf: Rahat rahat istediğimi yapsam!
GİRİŞ 10.07.2023 14:54 GÜNCELLEME 10.07.2023 14:54
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

2012'den beri oyunculuk kariyerine Türkiye'de devam eden Gülsim Ali hayatıyla ilgili  çarpıcı bilgiler paylaştı. Oyuncu Gülsim Ali, oldukça şaşırtan bir itiraf ile gündeme geldi. 

3 sezon boyunca, bol reyting toplayan dizi Gönül Dağı'nda oyunculuk performansı sergileyen Gülsim Ali gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir dergiye kapak olan oyuncu, oyunculuk kariyeri ile ilgili dikkat çekici bilgiler aktardı. 

Masterchef'te 18. yarışmacı kim oldu 2023? 4 Temmuz'da Masterchef'te ana kadroya giren belli olduMasterchef'te 18. yarışmacı kim oldu 2023? 4 Temmuz'da Masterchef'te ana kadroya giren belli oldu

Gülsim Ali

"TANINMASAM DA RAHAT RAHAT İSTEDİĞİMİ YAPSAM"

Günümüzde ise TRT1 ekranında yayınlanan Al Sancak'ta Nadia karakterini canlandıran Gülsim Ali, ülke çapında sık sık karşılaştığı sevgi selinden bahsetti. Türkiye'de hiç kötü anısı olmadığına değinen oyuncu, hep iyi insanlarla karşılaştığını söyledi.

Gülsim Ali tüm bunlara rağmen, ünlü olmanın bir o kadar da zor olduğunu "Ah keşke şu an tanınmasam da rahat rahat istediğimi yapsam" sözleri ile aktardı. 

Gülşen'den 'Ülkeyi terk edeceğim' çıkışının ardından şoke eden açıklama: Her gün şükrediyorum!Gülşen'den 'Ülkeyi terk edeceğim' çıkışının ardından şoke eden açıklama: Her gün şükrediyorum!

"HİKAYEM İSTANBUL'DA BAŞLADI"

Öncesinde Bulgaristan'da yaşayan oyuncu Gülsim Ali, hikayesinin İstanbul'da başladığını vurgulayarak, "Türkiye’ye yani anavatanıma döndüğüm zaman her şey kökten değişti benim için. Özel hayatım, davranışlarım, alıştıklarım, karakterim, yediklerim bile. Artık bir yabancı değilim, artık buraya ait olduğumu hissediyorum" şeklinde konuştu. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 16
 • gülcan 9 ay önce Şikayet Et
  Tanerdeki aşk olmasaydı bizde tanımıyor olacaktık seni
  Cevapla
 • Goca GONYALI 9 ay önce Şikayet Et
  o zaman oyuncu olmayacan arkadaşım, beni tanıyan varmı!!!
  Cevapla
 • Duygusal Zombi 9 ay önce Şikayet Et
  Eğer Merve Dizdar gibi düşünmüyorsan başımız üstünde yerin var.
  Cevapla
 • Seco 9 ay önce Şikayet Et
  Makyajı bırak seni kimse tanımaz. Gerçi ben makyajlı halini de tanımıyorum da
  Cevapla
 • MURAT 9 ay önce Şikayet Et
  Oyle demeyin arkadaslar.Gönül Dag indaki roluyle acayip kitlesi var bu kizin.O ayrilinca zaten dizi biraz geriledi.Saygilar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Güneş enerjisi'ni kullanarak insanları böyle kandırdılar! 'Tosuncuk'tan daha beter'
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gözü dev gelirde!