Masterchef'te şoke eden eleme! Efsane yarışmacının Masterchef yolculuğu sone erdi

Masterchef All Star'da bu haftada birbirinden başarılı yarışmacılar potada kıyasıya mücadele verdi. 17 Eylül Cuma akşamı bir yarışmacı daha hayallerine veda etti. Bu ayrılık sosyal medyada çok konuşuldu.

Masterchef'te şoke eden eleme! Efsane yarışmacının Masterchef yolculuğu sone erdi
Masterchef'te şoke eden eleme! Efsane yarışmacının Masterchef yolculuğu sone erdi
GİRİŞ 19.09.2023 11:07 GÜNCELLEME 19.09.2023 11:07
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

En başarılı yarışmacıları ile birlikte TV8 ekranında izleyici ile ile buluşan Masterchef'in onuncu haftasında bir isim daha yarışmaya veda etti. Kendi döneminde oldukça başarı gösteren ve akıllara kazınan yarışmacının ayrılığı akıllardan silinmeyecek.

Neredeyse her vedanın şoke etkisi oluşturduğu Masterchef'te bu hafta da tansiyon zaman zaman yükseldi. Tüm haftanın sonunda ise 7 kişi potaya gitti.

Masterchef Güzide o kanalla anlaştı! TV8'den bomba transfer gerçekleştiMasterchef Güzide Kanal 7 ile anlaştı! TV8'den bomba transfer gerçekleşti

HAFTANIN KAZANANI MAVİ TAKIM OLDU

Mavi takımın kaptanlığını Alican, Kırmızı Takım'ın kaptanlığını ise Ayaz yaptı. Kıyasıya mücadelenin ardından tüm haftanın galibi 2-1 skor ile Mavi takım oldu. 

BU HAFTA POTADA KİMLER VAR 

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda kazanan Kırmızı takım oldu. Oyun sonucunda kaybeden Mavi takımda Esra dokunulmazlığı aldı. Esra, potaya giden ismi Barbaros olarak belirledi. Oylama sonucunda ise Eda potaya gitti. 

İkinci dokunulmazlık oyununda ise Mavi takım dokunulmazlığın sahibi oldu. Kırmızı takımdan dokunulmazlığı alan Sergen, Gamze'yi potaya gönderdi. Yenilgi yaşayan Kırmızı takımda en çok oyu Batuhan ve Dilara aldı. Kaptan Dilara'yı potaya gönderdi. 

Üçüncü dokunulmazlık oyunun sonucunda ise kazanan takım Mavi oldu. Yarışma sonucunda kaybeden takımın dokunulmazlığını alan isim ise Tahsin'di. Dokunulmazlığın sahibi olan Tahsin, gitme adayı olarak Sergen'i  seçti. Takım içindeki oylama sonucunda ise Barış ve Yaz eşit oy aldı. Kaptan Ayaz kendisini potaya gönderdi. 

Kalan isimler arasında yapılan yarışma sonucunda ise Sefa 7. isim olarak potaya gitti. 

Tüm bunların sonucunda bu haftanın gitme adayları şunlar:

 • Barbaros

 • Eda

 • Gamze

 • Dilara

 • Sergen

 • Ayaz

 • Sefa

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ? (17 EYLÜL) 

Masterchef All Star'da ilk elenen yarışmacı Gamze oldu. 

Masterchef Gamze kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Gamze kaçıncı oldu?Masterchef Gamze kimdir ve kaç yaşındadır? Bilinmeyen hayatı

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 16
 • hakk 10 ay önce Şikayet Et
  Tiyatro son hızıyla devam ediyor. Reyting uğruna herşey mübah.
  Cevapla
 • EmEkLi 10 ay önce Şikayet Et
  Sırada kim var, şimdiden belli
  Cevapla
 • sıla 10 ay önce Şikayet Et
  Nerede bir müslüman kimlikli biri varsa hemen altını kazmaya başlıyor bu faşist grup,zaten kralını yapsa orada barındırmazlar,bi şekilde ayağını kaydırırlar..bunları izleyerek bu zalimlere prim vermeyin...
  Cevapla
 • kilislim 10 ay önce Şikayet Et
  daha ülkemizin güzide ili olan 'kilis' i bilmiyorsun, ama yahudilere yaranmak için adını yazarsın oraya.
  Cevapla
 • yusuf 10 ay önce Şikayet Et
  kilise papazının zoruna gitmiş.
  Cevapla
 • kilislim 10 ay önce Şikayet Et
  Beyler Sıla konuşuyor susun, konuş Sıla.
  Cevapla
 • misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Hele şu yorumlara bak toplum ne hale geldi
  Cevapla
 • Yok yemez. 10 ay önce Şikayet Et
  Başı örtülü düzgün insan size hop hıp lazım şimdiden sonrası izlemem sizin olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: Türkiye düşmanı Bob Menendez tarih oldu! Kararı duyurdu...
Irak'tan PKK kararı: 'Yasaklı örgüt' ifadesi kullanılacak