Melisa Aslı Pamuk ünlü futbolcuyla gizli saklı evlendi! Yusuf Yazıcı ile görüntüleri

Gizemli evliliğin fotoğrafları da gizemli oldu. Oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile futbolcu Yusuf Yazıcı medyadan uzak, sessiz sedasız evlendi. Evlilik sonrası fotoğrafları da gizem dolu oldu.

Melisa Aslı Pamuk ünlü futbolcuyla gizli saklı evlendi! Yusuf Yazıcı ile görüntüleri
Melisa Aslı Pamuk ünlü futbolcuyla gizli saklı evlendi! Yusuf Yazıcı ile görüntüleri
GİRİŞ 26.05.2024 22:30 GÜNCELLEME 26.05.2024 22:30
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

En son 2023'te EGO dizisi ile televizyon ekranına gelen eski Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk ünlü futbolcu Yusuf Yazıcı ile evlendi. Gizli saklı yapılan düğünün fotoğrafları da gizemli oldu. 

Bu yıl Cem Karaca’nın Gözyaşları sinema filmi ile beyazperdede boy gösteren Melisa Aslı Pamuk bir süredir evlilik planı yaptığı Trabzonsporlu milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile dünya evine girdi.

Cem Yılmaz 20 yıl sonra bombayı patlattı! Üzgünüm, daha fazla bekleyememCem Yılmaz 20 yıl sonra bombayı patlattı! Üzgünüm, daha fazla bekleyemem

Evlilik haberini Instagram üzerinden veren Melisa Aslı Pamuk kısa süre içinde sosyal medya hesabındaki adını 'Melisa Aslı Yazıcı' olarak değiştirdi.  Düğünden fotoğraf kareleri paylaşmayı da ihmal etmedi.

Ancak Melisa Aslı Pamuk'un paylaştığı fotoğraflar da, evlilikleri gibi gizem dolu oldu. Net olarak fotoğraf paylaşmayı tercih etmeyen oyuncu, paylaşımlarının altına 'Nikahtan kareler' notunu düştü. 

İşte o kareler...

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 3
 • Yorumcu 1 ay önce Şikayet Et
  Bir süre sonra boşanırlar
  Cevapla
 • kahraman 1 ay önce Şikayet Et
  arsız hayasız resimlerden sonra belki eleştirilerden utanma duyugusu geri gelmiştirki yine arsız hayasız resim paylaşmamışlar
  Cevapla
 • Guaidoglu 1 ay önce Şikayet Et
  Kadin para kazaniyor. Karismayin.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
4,5 saatlik Şimşek-Karatepe zirvesi! Masada hangi konular var?
Batı Şeria'da insanlık suçu! Canlı kalkan yapılan genç konuştu