Serdar Ortaç özür dileyip kendisine beddua etti! "Allah bin belamı versin"

Serdar Ortaç sosyal medya üzerinden katıldığı canlı yayında 25 yıl öncesine gitti ve itirafta bulundu. Ahmet Kaya'ya çatal fırlatma olayıyla ilgili konuşan Serdar Ortaç pişmanlığını dile getirip özür diledi.

Serdar Ortaç özür dileyip kendisine beddua etti! "Allah bin belamı versin"
Serdar Ortaç özür dileyip kendisine beddua etti! "Allah bin belamı versin"
GİRİŞ 23.05.2024 09:45 GÜNCELLEME 23.05.2024 09:45
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

Serdar Ortaç geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden bir canlı yayın yaptı. Anne tarafından Şanlıurfalı olduğunu dile getiren Serdar Ortaç annesinin kendisine Kürtçe öğrettiğini dile getirdi.

Bundan 25 yıl öncesine giden Serdar Ortaç Ahmet Kaya'ya çatal fırlatılma olayı ile ilgili konuştu. Konuyla ilgili defalarca özür dilediğinin altını çizen şarkıcı, pişmanlığından bahsedip kendisine beddua etti. İşte konuşması: 

Melisa Aslı Pamuk ünlü futbolcuyla gizli saklı evlendi! Yusuf Yazıcı ile fotoğrafları...Melisa Aslı Pamuk ünlü futbolcuyla gizli saklı evlendi! Yusuf Yazıcı ile fotoğrafları...

Kendimi kesmek istiyorum o yıla döndüğüm zaman. Sen hatırla abi. Ben 55 yaşındayım. O zamanlar Kürtçe konuşamazdın bile. Yalnız rahmetliye bakar mısınız? 96’da herif çıktı sahneye ve bunu yaptı ve herkese rağmen yaptı. Tutuklanacağını biliyorduk Reşit. Biliyordu herif. Yaptı bunu. Ne cesaretmiş ya. Çünkü müziği çok güzeldi. Allah bin belamı versin.

NE OLMUŞTU?

Ahmet Kaya, 1999'da Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği ödül törenine katıldı. Ödülünü aldıktan sonra önümüzdeki günlerde yayımlayacağı albümde Kürtçe şarkı söyleyeceğini ve bu şarkıya klip çekeceğini söylemişti. Bu konuşmanın ardından törende bulunan birçok kişi Ahmet Kaya'yı protesto etti, sahneye çatal fırlatıldı. Protesto eden kişiler arasında bulunan ünlülerden biri de Serdar Ortaç'tı. Serdar Ortaç olayın ardından sahneye çıkıp 10. Yıl Marşı'nı okumuştu. 

Cem Yılmaz 20 yıl sonra bombayı patlattı! Üzgünüm, daha fazla bekleyememCem Yılmaz 20 yıl sonra bombayı patlattı! Üzgünüm, daha fazla bekleyemem

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 24
 • Adsiz 2 hafta önce Şikayet Et
  Bence utanilicak birsey yapmamissin.Ama belli bir kitleye yalakalik yapmaksa niyetin o baska tabiki.N Mutlu türküm diyebilene
  Cevapla
 • Memet 4 hafta önce Şikayet Et
  Üzme kendini mahsun kırmızıgül özür diledimi hayır. Onlardan olunca sorun olmuyor yani
  Cevapla
 • Asabi 1 ay önce Şikayet Et
  Kendisine bela okuyandan daha aptal kim olabilir ki.
  Cevapla
 • ismet 1 ay önce Şikayet Et
  buda şaşırdı
  Cevapla
 • Sezgin Tabak 1 ay önce Şikayet Et
  verdi verdi zaten; dahada istiyorsan devamke...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İran'da son seçim anketi! Başörtüsü çıkışıyla gündem olmuştu! Zirveye yerleşti
Putin'in son hamlesi ortalığı karıştırdı! Güney Kore, ABD ve Japonya alarma geçti!