Efsane program geri dönüyor! Dünya Güzellerim için teklif götürülen isimden şok ücret!

Bir zamanların heyecanla takip edilen Dünya Güzellerim programı sevenleri ile tekrar buluşuyor. Bu sefer programda yer alması için teklif götürülen yeni bir isim var! İşte, o isim ve program başına istediği dudak uçuklatan o ücret!

Efsane program geri dönüyor! Dünya Güzellerim için teklif götürülen isimden şok ücret!
Efsane program geri dönüyor! Dünya Güzellerim için teklif götürülen isimden şok ücret!
GİRİŞ 25.05.2024 20:11 GÜNCELLEME 25.05.2024 21:05
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Burcu Esmersoy'un sunuculuğunda gerçekleşen ve dünyayı gezme formatında düzenlenen "Dünya Güzellerim" programında Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan 6 yıl önce bir araya gelmişti. Daha sonra TV ekranlarından uzak kalan bu isimler yıllar sonra YouTube'da özgün içerik paylaşmaya başladı. Ancak YouTube'da işler yolunda gitmedi ve Bülent Ersoy'un Safiye Soyman ve Banu Alkan'la tartışıp programdan ayrıldığı gündeme gelmişti. İşte, mahşerin 3 atlısını yeniden bir araya getirecek o program ve yer alacak yeni isim!

Ünlü oyuncunun en acı günü! Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yıldızı babasını kaybetti...Ünlü oyuncunun en acı günü! Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yıldızı babasını kaybetti...

1 MİLYON DOLARLIK TEKLİF!

Eski yayın kanalı olduğu gibi Show TV'de yayınlanmaya başlayacak olan Dünya Güzellerim programında bu sefer Seda Sayan da isteniyor. Formatının da değiştiği söylenen program sadece Çeşme'de çekilecek.

İddiaya göre, Seda Sayan'ın "Dünya Güzellerim'e" katılması için ısrarla teklif gitmiş ama Sayan, programa katılmak için tam 1 milyon dolar şartı koymuş. Bunun üzerine düşünülen bir diğer isim olan Seray Sever'de şans dilenmiş. Görünüşe göre Seray Sever'in programda yer alması kesin gibi duruyor. Haziran'da çekimlerine başlanacak olan program için nefesler tutuldu.

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 9
 • bytecimer 3 hafta önce Şikayet Et
  arkadaş bu gibi insanlara proje teklif vermeyin bu insanlar genç kızlarımıza gençlere cok kötü örnek oluyor dışlayın izlemeyin hor görün cıkmasınlar ekranlara
  Cevapla
 • VATANSEVER ADANALI 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu sanatcıları !!! Niye kınıyosunuz ki; Bu programı yapmayı düşünen televizyon kanalını seyretmemek üzere hafızadan silersiniz ; TV mi aldığım ilk gün bu gibi programı yapması muhtemel olan TV leri hafızadan sildiğim gibi !
  Cevapla
 • Erdinç 3 hafta önce Şikayet Et
  Şunları kim izleyecek Allahaşkına bunları izleyen olursa Türkiyenin ne kadar geri kalmışlığını gösterir
  Cevapla
 • Resul 3 hafta önce Şikayet Et
  Ülkenin yarısı bunları izliyor kardeş. RTÜK sağolsun.
  Cevapla
 • Batuhan 3 hafta önce Şikayet Et
  Dedem zamanı insanlar Avrupa Amerika yeni yüzler yetenekler çıkarmak için harcıyor bu paraları bizde ısıtıp ısıtıp aynı yemeği bu kokarcaları dededen babaya babadan çocuğa sunuyoruz ne yetenekli gençler var yer bulamıyor bunlardan evdeki çöp eskileri atın artık modernizasyon yapın bunlarda emekli olsun artık yeter demesini bilsinler gözü doymaz kokonalar yapımcı asalaksa siz hayır deyin
  Cevapla
 • Hoca 3 hafta önce Şikayet Et
  Kokana...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yıllar sonra yeniden gündemde... Emekliler bayram öncesi yaşadığı bu şoku unutamadı
Azerbaycan'dan Fransa'ya Ermenistan tepkisi!